Casting do horroru twórcy Siedliska - Pustostanu Lethargusa

Chcesz wystąpić w niezależnej produkcji filmowej? Zgłoś się na casting do "Pustostanu" w reżyserii Lethargusa.

Niezależny reżyser filmowy Lethargus, twórca tak zwanej retro-awangardy, znany jest m.in. z produkcji horroru Siedliska, Insomni, czy teledysków. Rok temu, po pięciu latach niebytu artystycznego, twórca powrócił z filmem Siedlisko który był przypowieścią o początku zagłady ludzkości widzianej z perspektywy tajemniczej kobiety.

Od premiery film zagościł na specjalnych pokazach m.in. na Śląsku w Jaworznie w Alternatywnej Kulturze, w CK Zamek w Poznaniu oraz na Krakowskim festiwalu grozy KFASON. Wersja reżyserska Siedliska będzie jeszcze pokazywana, by w pełni zakończyć ten rozdział filmu.

Lethargus był gościem tegorocznego festiwalu filmowego Kocham Dziwne Kino vol. 8. Również w tym roku odbędzie się spotkanie z twórcą podczas Krakowskiego festiwalu grozy KFASON.

W najbliższym czasie reżyser planuje rozpocząć kolejną produkcję. Będzie to projekt filmowy pod tytułem Pustostan. Obraz ma zaczynać się tam, gdzie kończy się poprzedni film „Siedlisko”, czyli ma przedstawiać świat już po apokalipsie, wyludniony, jedynie z garstką ocalałych. Prace scenariuszowe rozpoczną się od października w przerwach między premierowymi pokazami poprzednika nadchodzącej produkcji.

Dlatego też studio „Dark Off” oraz „Lethargusfilm” ogłaszają casting do tej produkcji. Jak wspomina reżyser  - Poszukuję osób, których nie peszy kamera, które są gotowe, by wziąć na swoje barki odpowiedzialność i by zaangażować się w rolę, w powierzoną im postać. . Twórca poszukuje trzech aktorów, z czego jedną powinna być kobieta.

Aby wziąć udział w castingu wystarczy polubić funpage reżysera i za jego pośrednictwem wysłać zgłoszenie, wraz z krótkim opisem swojej osoby, trzema ulubionymi filmami i uzasadnieniem. Mile widziane są osoby z doświadczenie scenicznym, choć nie jest to decydujące, ważny jest talent i wyobraźnia. Poszukiwani odtwórcy ról powinni być pełnoletni.

Wszelkie informacje dotyczące szczegółów castingu do filmu będą pojawiały się na profilu facebookowym twórcy.

Rozpoczęcie prac scenariuszowych planowane jest w październiku, natomiast początek zdjęć prawdopodobnie od połowy lutego.

Profil rezysera Lethargusa i zgłoszenia na casting:

https://www.facebook.com/lethargusfilm/

mat. org.

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.10.19, autor: pitoff)
Dział film
Tagi: Pustostan, horror, thriller, kino grozy, dreszczowiec, strach , casting, film, Lethargus, Dark Off, Lethargusfilm, Insomnia, Siedlisko, retro-awangarda, KFASON, Krakowski festiwal grozy, Alternatywna Kultura
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Yi'nan Diao
2
Ladj Ly
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Wojciech Kasperski
10
Jim Jarmusch
1
Revol Elisabeth
2
Knedler Magda
3
Rayner Nicola
4
Pilipiuk Andrzej
5
Cavanagh Steve
6
Moss Marcel
7
Elton John
8
Phillips Tom
9
Barry Jessica
10
David Hatcher Childress
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Michaił Bułhakow
8
Jarosław Murawski
9
Dale Wasserman
10
Nick Dear
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia