Zespół Cochise powraca z nowym krążkiem "Exit: A Good Day To Die" i wyrusza w trasę!

Nadchodzi trasa promująca nowy album Cochise "Exit: A Good Day To Die". Oficjalna premiera płyty już 18 października 2019. Wydawcą jest Metal Mind Productions.


Szczegóły koncertu w Krakowie:

Sobota 19 października,  godzina 20.00
Bilety : 25 w klubie, 35 w dniu koncertu


Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Muzykę, którą gra można określić jako połączenie rocka, grunge'u i metalu. Aktywna działalność studyjna Cochise rozpoczęła się od, wydanej w 2010 roku, debiutanckiej płyty "Still alive". Wtedy też zespół rozpoczął regularne koncertowanie. Od tego czasu Cochise nagrał 5 płyt ("Back to Beginning", "118", "The Sun Also Rises for Unicorns", "Swans & Lions" oraz "Exit: A Good Day to Die" – premiera 18 października 2019 roku) i zagrał ponad czterysta koncertów w Polsce, Belgii, Anglii, Niemczech i Czechach. Oprócz koncertów klubowych, Cochise wystąpił także na takich festiwalach, jak Przystanek Woodstock (duża scena), Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Festiwal Rockowisko Hajnówka, Wake Up & Live Sulęcin, Cieszanów Rock Festiwal, Igrzyska Rockowe Opole, Rock Blue Festiwal, Cegłowski Festiwal Rockowy, Summer Fall Festiwal, Przystanek Żory, Książ Rock Zone Festiwal, Strzyżów in Rock, Ostrava v Plamenech czy Impact Festival (przed Black Sabbath). W czerwcu 2019 roku Cochise zagrał w Krakowie jako support amerykańskiej grupy Godsmack. Dziennikarze miesięcznika „Teraz Rock” umieścili album „Swans and Lions” w dziesiątce najlepszych płyt rockowych 2018 w Polsce, obok takich zespołów, jak Riverside czy Behemoth.

Skład:

Paweł Małaszyński (VOCAL)
Wojtek Napora (GITARA)
Radek Jasiński (BAS)
Adam ARGON Galewski (PERKUSJA)Wieczór rozpocznie krakowski White Matter.

WHITE MATTER

White Matter posiada 6-letnią historię i parę etapów dojrzewania za sobą. Od zawsze składa się z 5 członków, jednak nie od zawsze tych samych. Początkowo w repertuarze istniały tylko covery, za to nie byle jakie - począwszy od Guns ‘n’ Roses, przez AC/DC, aż po Led Zeppelin (jeszcze do niedawna LZ pozostawali w koncertowym secie). Twórczość każdego z wyżej wymienionych zespołów wpływała, i nadal wpływa, na muzykę White Matter. Słychać tu zarówno hard rockowe riffy a'la Black Sabbath, jak i progresywne pejzaże inspirowane dziełami Pink Floyd. Każdy z członków WM kompletnie się od siebie różni, czego twórcze odzwierciedlenie znajdziemy w różnorodności form, aranży i melodii. Koncerty w krakowskich klubach są energiczno-magiczne. Na samej scenie nierzadko jest śmiesznie, a pod nią tłoczno. W kwietniu miejsce Pauliny Korycińskiej zajęła Marysia Szczygieł. Z nową wokalistką zespół wrócił do studia, by dokończyć pracę nad debiutancką płytą.

Obecny skład zespołu:

Maria Szczygieł - wokal
Artur Kiklica - gitara
Jarosław Kucharczyk - klawisze
Paweł Gajda - bas
Maciej Groński - bębny

Dodaj artykuł do:
(dodano 03.10.19, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Cochise, Exit: A Good Day To Die, trasa koncertowa, nowa płyta
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Yi'nan Diao
2
Ladj Ly
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Wojciech Kasperski
10
Jim Jarmusch
1
Revol Elisabeth
2
Knedler Magda
3
Rayner Nicola
4
Pilipiuk Andrzej
5
Cavanagh Steve
6
Moss Marcel
7
Elton John
8
Phillips Tom
9
Barry Jessica
10
David Hatcher Childress
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Michaił Bułhakow
8
Jarosław Murawski
9
Dale Wasserman
10
Nick Dear
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia