Georgia w warszawskiej Hydrozagadce 23 lutego 2020 roku

Brytyjska artystka Georgia wystąpi 23 lutego 2020 roku w warszawskiej Hydrozagadce. 

Georgia to wokalistka i producentka muzyki elektronicznej pochodząca z Londynu. Swój debiutancki album wydała w 2015 roku. Zawierał kolekcję punkowo - popowych utworów i doceniony przez media.

Nowy album Georgii „Seeking Thrills” jest odważną muzyczną opowieścią o hedonizmie i odkrywaniu siebie. Płyta łączy w sobie analogowe dźwięki klubowe z solidnymi popowymi tekstami piosenek oraz dźwiękami perkusji.

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.11.19, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Georgia, Warszawa, Hydrozagadka, koncert
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dan Trachtenberg
2
Sebastian Juszczyk
3
Wojciech Smarzowski
4
Agnieszka Holland
5
Radu Jude
6
Paweł Podolski
7
Michał Kwieciński
8
Maura Delpero
9
James Marquand
10
Błażej Hadro
1
Zyta Rudzka
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia