Pierwsza odsłona HADES FESTIVAL już dziś!

Pierwsza odsłona HADES FESTIVAL w Klubie Zaścianek w Krakowie już dziś, 18 stycznia. Wystapią: Virgin Snatch , Acheront (Official) , SYNAISTHESIS , Proceder i ARTHEMORE.

VIRGIN SNATCH - Zespół  mający na koncie już 6 bardzo dobrze przyjętych albumów, setki zagranych koncertów w kraju i za granicą oraz rzeszę die-hard fanów.  Przez Virgin Snatch przewinęli się muzycy takich bandów jak Behemoth, czy Acid Drinkers. Mimo zmian w składzie obecnie są w szczycie formy, co potwierdza nowy album wyróżniony nominacją do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii ,,Album Roku Metal”

ACHERONT - Krakowska grupa grająca klasyczny Heavy Metal z naleciałościami Trash'u. Na koncie ma kilka wydawnictw W tym 2x EP i 1 LP. Aktualnie Zespół promuje swoja Ep'kę "Triplex Damnatio" i pracuje nad drugą autorską płytą.

SYNAISTHESIS ( Zawiercie) -  Zespół stworzony w 2008 roku, z założenia miał grać na pograniczu ciężkiego rocka i metalu z elementami progresji. Nazwa wywodzi się z greckiego i oznacza „równoczesne postrzeganie” – stan lub zdolność, w której doświadczenia jednego zmysłu (np. wzroku) wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów. Ich występy okraszone są widowiskowymi efektami świetlnymi ! Członkowie rozrzuceni są po całym śląsku z kwaterą główną w Zawierciu.

ARTHEMORE ( Kraków/Skawina) - Siła nisko strojonych ciężkich, metalowych gitar w połączeniu z dynamiką, melodyjnością  i żeńskim wokalem zapewnią elektryzujące wrażenie !!! Gratka dla fanów dobrego metalu !

PROCEDER (Bielsko - Biała) - To młoda kapela z południa Polski, skupiająca w swych szeregach czterech miłośników brzmienia potocznie nazywanego hard'n'heavy ze szczyptą starego polskiego rocka. Aktualnie zespół pracuje nad materiałem do swojej debiutanckiej płyty.

Czasówka Imprezy:

16:30 - 17:10 Proceder
17:25 - 18:15 Synaisthesis
18:30 - 19:30 Arthemore
19:45 - 20:45 Acheront
21:15 - .... VIRGIN SNATCH

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.01.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Festival Ciężkiego brzmienia, Pierwsza odsłona HADES FESTIVAL
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Obel Agnes
2
KARAŚ/ROGUCKI
3
Przybysz Paulina
4
O.S.T.R.
5
Tame Impala
6
Morrone Michele
7
Sepultura
8
Osbourne Ozzy
9
Metheny Pat
10
Królik Bartek
1
Donato Carrisi
2
Ladj Ly
3
Autumn de Wilde
4
Xavier Dolan
5
Guy Ritchie
6
Monia Chokri
7
Cathy Yan
8
Tom Waller
9
Justine Triet
10
Warwick Thornton
1
Martyna Majok
2
Ray Cooney
3
Reginald Rose
4
Aleksandra Wolf
5
Philip LaZebnik i Kingsley Day
6
Marius von Mayenburg
7
Moises Kaufman
8
Marcin Szczygielski
9
Siemion Złotnikow
10
Fiodor Dostojewski
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia