Wznowienie książki "Mowa ciała w miłości"

28 stycznia pojawi się w księgarniach wznowienie książki "Mowa ciała w miłości".

Język ciała w życiu miłosnym - jak go zrozumieć i używać z pozytywnym skutkiem.

Każdy z nas zna osoby, które na przyjęciu natychmiast rozpoznają singli i zawierają z nimi znajomość. Zazwyczaj rzadko są odrzucane przez płeć przeciwną, nie prowadzą żenujących pogawędek ani nie wyczekują, aż zadzwoni telefon. Na czym polega ich sekret? Rozumieją język ciała i jego znaczenie w życiu miłosnym. To podstawowy element flirtu, gdyż ujawnia, w jakim stopniu jesteśmy dostępni, chętni, atrakcyjni, seksowni czy... zdesperowani. To także fundamentalna część budowania i utrzymywania związku, ponieważ pozwala rozwijać wrażliwość, dzięki której potrafimy dać zadowolenie partnerowi. Mowy ciała można się nauczyć, a pomoże ci w tym ta książka. Dowiesz się z niej m.in.:

jak za pomocą gestów zachęcić przedstawiciela płci przeciwnej do zawarcia z tobą znajomości;
jakie niewerbalne sygnały świadczą o tym, że wzbudziłeś zainteresowanie, a jakie mówią, że powinieneś się wycofać;
jak flirtować dzięki zniewalającym zalotnym gestom;
jak sygnalizować otwartość na drugą osobę i poprzez właściwą mowę ciała budować porozumienie w związku.
Od pierwszego wrażenia do stałego związku - Mowa ciała w miłości pomoże ci zgłębić tajniki języka ciała, tak byś przyciągnął swoją drugą połówkę.

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.01.20, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Mowa ciała w miłości, Barbara Pease, Rebis
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Dani de la Orden
5
Joseph Kosinski
6
David Marqués
7
Michael Dweck, Gregory Kershaw
8
Blandine Lenoir
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Thomas Orchowski
2
Juan Gómez-Jurado
3
Marcin Mortka
4
Anya Niewierra
5
Uketsu
6
Eric-Emmanuel Schmitt
7
Ryan Holiday
8
Isabel Allende
9
Piotr Chomczyński
10
Keigo Higashino
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia