VIP-owski pokaz filmu "Bad Boy" w Cinema City Wroclavia

W poniedziałek, 24 lutego br. we Wroclavii odbędzie się pokaz filmu „Bad Boy”! Podczas tego wyjątkowego wydarzenia mającego miejsce w strefie VIP Cinema City, pojawią się również filmowi aktorzy: Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka oraz Piotr Stramowski. Czeka niesamowita atmosfera, doborowe towarzystwo oraz smakowite potrawy serwowane przez szefów kuchni. Bilety na wydarzenie są już dostępne w kasach oraz na stronie kina.

Specjalny pokaz filmu „Bad Boy” z udziałem aktorów, Antka Królikowskiego, Kasi Zawadzkiej i Piotra Stramowskiego, który odbędzie się 24 lutego w Cinema City, to również idealna okazja do odwiedzenia strefy VIP. Nastrojowe lobby, kameralne sale z wygodnymi, automatycznie sterowanymi fotelami, restauracyjne menu z potrawami kuchni świata, przekąski kinowe i napoje bez limitu, różnego rodzaju wygody, które mogą towarzyszyć filmowemu seansowi – to wszystko oferowane jest gościom strefy VIP.

Tuż po czerwonym dywanie oraz kolacji widzowie będą mogli obejrzeć najnowszą produkcję Patryka Vegi. „Bad Boy” pokazuje historię dwóch braci, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Film wejdzie na ekrany 21 lutego we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D. Będzie go można obejrzeć również w kameralnych salach VIP Cinema City.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.02.20, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: pokaz filmu, Bad Boy, Cinema City Wroclavia
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Fabijański Sebastian
2
Airbag
3
Ware Jessie
4
Marcin Wasilewski Trio
5
Miller Mac
6
Tęskno
7
Ala|Zastary
8
Czesław Śpiewa
9
Happysad
10
Norah Jones
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Wojciech Kasperski
8
Jim Jarmusch
9
Park Chan-wook
10
Mel Gibson
1
Montero Carla
2
Moriarty Liane
3
Musso Guillaume
4
Falcones Ildefonso
5
Pilipiuk Andrzej
6
Perkins Stephanie
7
Kordel Magdalena
8
Iggulden Conn
9
Herbert Frank
10
Uson Clara
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia