Kino AMONDO zaprasza na pokaz online filmu "Błąd systemu" już dziś!

Zapraszamy do udziału w cyklu KINO W DOMU. Wy nie możecie pójść do kina, dlatego kino przyjdzie do Was! W niedzielę, 26 kwietnia, o godz. 18:00 odbędzie się pokaz online filmu "Błąd systemu".

Szeroko komentowany debiut fabularny Nory Fingscheidt jest chwytającą za serce opowieścią o desperackiej potrzebie uwagi, miłości i czułości dziewięcioletniej dziewczynki.

Film został doceniony na wielu światowych festiwalach. Zdobył m.in. Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie, jest także niemieckim kandydatem do OSCARA.

Główna bohaterka filmu ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są „łamaczami systemu”. 

ZASADY OGLĄDANIA FILMU ONLINE:

1. Kup bilet na POKAZ ONLINE tutaj: https://ekobilet.pl/amondo-films/blad-systemu-33598/411028-bilety-na-film
2. Po kupieniu biletu na POKAZ ONLINE na podany przez kupującego adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.
3. Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu (25 kwietnia) zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.
4. Hasło do filmu zostanie wysłane i aktywowane 5 minut przed pokazem (pokaz startuje od 18:00).
5. Możesz rozpocząć oglądanie filmu w trakcie pierwszej godziny trwania seansu, czyli do 19:00. Link będzie aktywny jeszcze przez godzinę po zakończonym pokazie, czyli do godziny 22:00.

Cena biletów: 12,50 zł

Zwiastun filmu:

Pełen repertuar pokazów online AMONDO Kino dostępny jest tutaj: http://kinoamondo.pl/repertuar/

Dodaj artykuł do:
(dodano 26.04.20, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: pokaz online, Błąd systemu, kino Amondo, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Tom Grennan
4
Molly Tuttle
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Ólafur Arnalds
9
Paul Weller
10
Steve Hackett
1
Paolo Cognetti
2
Danny Boyle
3
Paolo Genovese
4
Michael Shanks
5
Mike Flanagan
6
Guillaume Nicloux
7
Samuel Van Grinsven
8
Darren Aronofsky
9
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
10
Mehdi Avaz
1
Mario Vargas Llosa
2
Kelsey Cox
3
Ildefonso Falcones
4
Lucinda Riley
5
Anna Bailey
6
Elizabeth Jane Howard
7
Antoine Wilson
8
Patrycja Pelica
9
Hanna Greń
10
Beatriz Serrano
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia