Z przykrością informujemy, że ze względu na sytuację spowodowaną pandemią, tegoroczne koncerty Agens Obel zaplanowane na lipiec i sierpień 2020 roku, zostały przeniesione na czerwiec 2021 roku. Oba warszawskie koncerty odbędą się w klubie Progresja, miejsce koncert w Gdańsku nie ulega zmianie.
WARSZAWA:
Bilety zakupione na koncert w dn. 15.03.2020 w Progresji (początkowo przeniesiony na 23.07.2020), upoważniają do wstępu na koncert w dn. 5.06.2021 w Progresji. (koncert siedzący)
Bilety zakupione na koncert w dn. 28.08.2020 w Palladium, upoważniają do wstępu na koncert w dn. 6.06.2021 w Progresji. (koncert stojący)
GDAŃSK:
Bilety zakupione na koncert w dn. 27.08.2020 w Starym Maneżu, upoważniają do wstępu na koncert w dniu 7.06.2021 w Starym Maneżu. (koncert stojąco/siedzący)
Uwielbiana przez polską publiczność Agnes Obel w 2020 roku powróciła z nową, niezwykle osobistą płytą „Myopia”. Jak mówi sama artystka praca nad albumem wymagała od niej totalnego skupienia i odseparowania od świata zewnętrznego. Podkreśla, że kompozycje są wynikiem próby uporania się z przeszłością oraz chęci powrotu do korzeni. Najnowsze utwory nagrane w jej domowym studiu przepełnione są różnorodnymi eksperymentami brzmieniowymi, które w połączeniu z poetyckimi tekstami tworzą wyjątkowy język artystyczny. Jedno jest pewne – na nowym krążku z pewnością znajdziemy wspaniałe kompozycje przepełnione emocjami, za które tak bardzo doceniamy artystkę.
Agnes Obel to wielokrotnie nagradzana duńska artystka, która od swojego debiutu w 2010 nieustannie zdobywa serca fanów na całym świecie. W dorobku artystycznym posiada trzy płyty - wszystkie doskonale przyjęte przez fanów, jak i krytyków. Wiele z utworów Agnes Obel, można usłyszeć w najpopularniejszych serialach takich jak „Dark”, „Euforia”, „Wielkie kłamstewka” czy „Reign”, co przyniosło artystce popularność na całym świecie. Podczas koncertów w Polsce, zaprezentuje materiał z najnowszej płyty „Myopia” oraz ulubione przez fanów kompozycje z poprzednich albumów.
Utwór | Od |
| 1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
| 1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
| 2. było, jest i będzie | ametka |
| 3. O Tobie | ametka |
| 4. Świat wokół nas | karolp |
| 5. Kolekcjonerka (opko) | will |
| 6. alchemik | adolfszulc |
| 7. taka zmiana | adolfszulc |
| 8. T...r | kid_ |
| 9. przyjemność | izasmolarek |
| 10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
| 1. Sprzymierzeniec | blackrose |
| 2. Podaruję Ci | litwin |
| 3. test gif | amigo |
| 4. Primavera_AW | annapolis |
| 5. Melancholia_AW | annapolis |
| 6. +++ | soida |
| 7. *** | soida |
| 8. Góry | amigo |
| 9. Guitar | amigo |
| 10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
| 1. Zielona granica | irka |
| 2. Tajemnice Joan | wanilia |
| 3. Twój Vincent | redakcja |
| 4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
| 5. Miasto 44 | annatus |
| 6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
| 7. O matko! Umrę... | lu |
| 8. Subtelność | lu |
| 9. Mustang | lu |
| 10. Pokój | martaoniszk |