"Dziedzictwo. Hereditary" Horror w kinie samochodowym Rozrywka

Zapraszamy na weekendowe pokazy filmów w Kinie Samochodowym Rozrywka w Krakowie. Najbliższy seans filmu "Dziedzictwo. Hereditary" już w piątek!

Kino Samochodowe Rozrywka znajduje się na terenie industrialnym przy ul. Rozrywka 1. Filmy wyświetlane będą na ekranie ledowym o wymiarach 5,5m x 12m, dzięki czemu jakość obrazu będzie odpowiednia zarówno po zmierzchu, jak i w dzień. Dźwięk transmitowany będzie przez radia samochodowe.

Hereditary to amerykański horror, napisany i wyreżyserowany przez Ariego Astera, dla którego był to debiut reżyserski. W rolach głównych występują Toni Collette, Alex Wolff, Milly Shapiro i Gabriel Byrne jako rodzina nawiedzona tajemniczą obecnością po śmierci ich tajemniczej babci.


BILETY: 45 zł od samochodu - w sprzedaży na www.kinopodbaranami.pl
Bilety dostępne tylko online. Możliwość zakupu najpóźniej do 30 minut przed startem seansu.
Na miejscu nie ma możliwości zakupu biletów.


REGULAMIN
Kino zorganizowane jest zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie z 16 maja Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
Szczegóły regulamin dostępny jest na www.kinopodbaranami.pl

Dziedzictwo. Hereditary
reż. Ari Aster, USA 2018, 128’

MFF Sundance 2018: światowa premiera

Każda rodzina ma swoje sekrety. Niektóre wiodą prosto do piekła. Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to, co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w  życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

Toni Collette (Madame, Mała Miss) i Gabriel Byrne (Głośniej od bomb, seriale Wikingowie i Terapia) w filmie, który zachwycił uczestników festiwalu Sundance. Film wyprodukowało niezależne studio A24, które odpowiada za takie filmy jak Lady Bird, Ex Machina i Disaster Artist. 

Autorem muzyki do filmu jest Colin Stetson, saksofonista i awangardowy kompozytor, który nagrywał i koncertował z Arcade Fire, Bon Iver, TV On the Radio oraz Tomem Waitsem i ma na koncie ścieżki dźwiękowe i piosenki do takich filmów jak Zniewolony: 12 Years a Slave czy Rover.


MEDIA O FILMIE:
To nawet w ostatnim, bardzo dobrym dla kina grozy okresie perełka. Film emocjonujący, a przy tym bardzo racjonalnie wykorzystujący wszystkie środki straszące. - Łukasz Kołakowski, Movies Room

Ma śmiałość sugerować, że rodzina jako jednostka społeczna stanowi zagrożenie sama dla siebie, a dom nie jest już schronieniem, ale twierdzą, która sypie się od wewnątrz. - Anthony Lane, New Yorker

ORGANIZATORZY:
Event Solutions Center Multimedia
Kino Pod Baranami

Dodaj artykuł do:
(dodano 27.05.20, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Dziedzictwo. Hereditary, kino samochodowe, Kraków, weekendowe pokazy
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Fabijański Sebastian
2
Airbag
3
Ware Jessie
4
Marcin Wasilewski Trio
5
Miller Mac
6
Tęskno
7
Ala|Zastary
8
Czesław Śpiewa
9
Happysad
10
Norah Jones
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Park Chan-wook
10
Maciej Pieprzyca
1
Montero Carla
2
Moriarty Liane
3
Musso Guillaume
4
Falcones Ildefonso
5
Pilipiuk Andrzej
6
Perkins Stephanie
7
Kordel Magdalena
8
Iggulden Conn
9
Herbert Frank
10
Uson Clara
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia