Koncert autorski Kingi Łozińskiej, tegorocznej stypendystki Starosty Słupskiego odbędzie się 3 lipca br. w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsk. Początek o godz. 19:00. Udział publiczności na podstawie zaproszeń.
Wystąpią: Kinga Łozińska /główny wokal, Kaja Goleń /wokal/perkusjonalia, Roksana Białek /wokal/ perkusjonalia, Mateusz Kielar /gitara, Kacper Sochacki /gitara basowa, Tadeusz Picz /skrzypce/ pianino.
Podczas koncertu artystka zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty, która już niebawem pojawi się na rynku.
Udział w wydarzeniu wyłącznie po uzyskaniu zaproszenia. Dystrybucja zaproszeń od 19 czerwca br. Zajmie się tym główny organizator koncertu Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku. Kontakt z CER za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@cer.slupsk.pl.
Podczas wydarzenia sala koncertowa będzie wypełniona w połowie, a widzowie będą musieli mieć założone maseczki ochronne.
Koncert autorski Kingi Łozińskiej będzie pierwszym wydarzeniem artystycznym w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej przez koronawirusa.
Imprezę objął patronatem Paweł Lisowski, starosta słupski.
Recenzja | Od |
1. Tajemnice Joan | wanilia |
2. Twój Vincent | redakcja |
3. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
4. Miasto 44 | annatus |
5. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
6. O matko! Umrę... | lu |
7. Subtelność | lu |
8. Mustang | lu |
9. Pokój | martaoniszk |
10. Planeta Singli | lu |