Męskie Granie 2020: Premiera nowego singla "Świt" z Igo, Królem i Zawiałow

1 lipca o godz. 19.00 na Facebooku i w serwisie YouTube odbyła się premiera najnowszego utworu, promującego żywieckie Męskie Granie W projekcie tym razem wzięli udział Daria Zawiałow, Król oraz Igo.

Premiera singla promującego żywieckie Męskie Granie to wydarzenie wyczekiwane z niecierpliwością przez wielu fanów polskiej muzyki. W tym roku, ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa, musieli oni czekać wyjątkowo długo, bo aż do 1 lipca 2020. To właśnie tego dnia poznaliśmy skład zespołu MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020, który stworzyli: Daria Zawiałow, Król oraz Igo.

Artyści wspólnie nagrali tegoroczny hymn trasy – „Świt”. To jednak nie koniec niespodzianek! W prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż muzycy zdradzili także, że 8 sierpnia w Żywcu zorganizowany zostanie koncert specjalny Męskiego Grania, który będzie można śledzić online.

Trójka artystów nagrała tegoroczny singiel promujący trasę – „Świt”. Wspólnie napisali tekst oraz – wraz z Olkiem Świerkotem – skomponowali muzykę. Za produkcję utworu odpowiadają Olek Świerkot i Andrzej Smolik. Teledysk do utworu wyreżyserował utalentowany reżyser młodego pokolenia – Daniel Jaroszek, od lat współpracujący z najlepszymi polskimi muzykami. Klip można już oglądać na YouTube Męskiego Grania.

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.07.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Męskie Granie 2020, Premiera nowego singla, Igo, Król, Zawiałow, Świt
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
Cédric Klapisch
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Michael Dweck, Gregory Kershaw
5
Ido Fluk
6
David Koepp
7
Joseph Kosinski
8
Dani de la Orden
9
David Marqués
10
Blandine Lenoir
1
Monika Kacprzyk
2
Marcel Moss
3
Barbara Kingsolver
4
Kobi Yamada
5
Juan Gómez-Jurado
6
Agata Zamarska
7
Emma Angstrom
8
Isabel Allende
9
Penn Holderness, Kim Holderness, Edward Hallowell
10
Molly Jong-Fast
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia