Projekt Dr Misio zagra 26 lipca w Harold Pub

Dr Misio czyli Arek Jakubik z ekipą wystąpią w Białymstoku już 26 lipca w Harold Pub. Jako support zaprezentuje się Kreha.

Zasady bezpieczeństwa

Widzowie na terenie Wydarzenia powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa wynikającymi z Rozporządzenia RM z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 964)
Organizator wydarzenia zapewnia możliwości zdezynfekowania rąk płynami/żelami na bazie alkoholu (min. 60%) zabezpieczonymi na specjalnych stanowiskach zlokalizowanych na terenie obiektu. Dezynfekcja dłoni jest obowiązkowa w przypadku wstępu oraz w momencie opuszczenia obiektu przez każdego z widzów.

Uczestnik wydarzenia – widz jest zobowiązany do samodzielnego wyposażenia się w wymagane środki pozwalające na zakrywanie ust i nosa

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do przekazania w momencie wejścia do obiektu oświadczenia lub wypełnienia tegoż oświadczenia na miejscu w przypadku braku uprzednio przygotowanego oświadczenia.
Wszyscy widzowie zobowiązani są do stosowania się do przepisów Rozporządzenia RM z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeo, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 964) w zakresie obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki lub przyłbicy. Uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do posiadania w momencie wejścia na teren wydarzenia elementów odzieży lub innych akcesoriów pozwalających na realizację wytycznych w zakresie zasłaniania ust i nosa
Regulamin imprezy

O zespole Dr Misio

Dr Misio to rock&rollowa załoga pod wodzą Arkadiusza Jakubika - jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, a także scenarzysty i reżysera. Jakubik jest znany m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego ("Wesele", "Dom zły", "Drogówka" czy "Wołyń").

Muzyka zespołu Dr Misio to przede wszystkim solidne brzmienie, ciężkie riffy połączone ze znakomitymi tekstami Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego. Koncerty Dr Misio to bez wątpienia świetna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę.

Zespół Dr Misio wydał dwie płyty pt. "Młodzi" i "Pogo", których producentem jest świetnie znany w środowisku rockowym Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi kawałkami są "Mentolowe papierosy", "Dziewczyny", "Młodzi", "Hipster" czy "Pogo". Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce - od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe i festiwale (Jarocin, Woodstock).

Wiosną 2017 roku na sklepowe półki trafił trzeci album zespołu zatytułowany "Zmartwychwstaniemy", której producentem jest Kuba Galiński, znany z produkcji płyt dla takich artystów, jak grupa HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz. Płyta promowana jest przez utwór "Pismo", do którego teledysk został nakręcony przez Wojtka Smarzowskiego.

Premiera czwartej już płyty jest planowana na październik 2020 roku, a promocję krążka rozpoczął teledysk do utworu pt. "Chcesz się bać", którego reżyserem jest Piotr Domalewski. Obecnie można zobaczyć również najnowszy teledysk w reżyserii Wojtka Smarzowskiego do utworu "Strach XXI wieku"!

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.07.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Dr Misio, koncert, Harold Pub
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Marilyn Manson
2
Mikromusic
3
Krzysztof Zalewski
4
Cleo
5
Cerekwicka Kasia
6
Hurts
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Lech Majewski
2
Diao Yinan
3
Kōji Fukada
4
Florian Henckel von Donnersmarck
5
Daniel Cohen
6
Jan Holoubek
7
Wang Xiaoshuai
8
Stéphane Haskell
9
Maria Sødahl
10
Marek Lechki
1
Falcones Ildefonso
2
Jodko-Kula Elżbieta
3
Lackberg Camilla
4
Niemczynow Anna H.
5
Minier Bernard
6
Sykes Sam
7
Stelar Marek
8
Tolkien John Ronald Reuel
9
Babina Natałka
10
Borkowski Przemysław
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia