„ŁĄCZY NAS MUZYKA”: Patrycja Markowska wystąpi w Kuźni Kulturalnej

Radio Złote Przeboje, Musicart Group i Kuźnia Kulturalna w Warszawie zapraszają na cykl koncertów pod hasłem „ŁĄCZY NAS MUZYKA”.



10 LUTEGO 2021 -  PATRYCJA MARKOWSKA

Patrycja Markowska to prawdziwy wulkan energii. To właśnie za to publiczność ją kocha. Scena to jej środowisko naturalne.

Stuprocentowa rockmanka tym razem zagra akustyczny koncert. Będzie kameralnie, bluesowo i – jak zwykle – niepokornie. Nowe aranżacje utworów pozwolą odkryć twórczość artystki na nowo.

Podczas akustycznych występów Patrycji Markowskiej towarzyszy zespół najlepszych muzyków. Wyjątkowa atmosfera tych koncertów sprawia, że można poczuć prawdziwą więź z artystką. Fani Markowskiej nie mogą odpuścić takiej okazji! To będzie
niezapomniany wieczór.

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.10.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Patrycja Markowska - Akustycznie, ŁĄCZY NAS MUZYKA, Kuźnia Kulturalna, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bring Me The Horizon
2
Bryan Ferry
3
Crown Lands
4
At the Gates
5
Arlo Parks
6
Black Label Society
7
Archive
8
Gorillaz
9
Avatar
10
Balu Brigada
1
Kleber Mendonça Filho
2
Giorgos Georgopoulos
3
Sang-il Lee
4
Rafał Reyman Głombiowski
5
Sarah Miro Fischer
6
David Borenstein, Pavel Talankin
7
Maggie Gyllenhaal
8
Jan Komasa
9
Joachim Trier
10
Gan Bi
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia