Formacja System Of A Down opublikowała dwa nowe utwory

Po 15 latach muzycznego milczenia grupa System Of A Down opublikowała dwa nowe kawałki: „Protect The Land” i „Genocidal Humanoidz”, a także oficjalny teledysk do „Protect The Land".

OŚWIADCZENIE ZESPOŁU:

Jako System Of A Down właśnie wydaliśmy nową muzykę po raz pierwszy od 15 lat. Nadszedł czas, aby to zrobić, ponieważ wszyscy razem mamy coś niezwykle ważnego do powiedzenia jako zjednoczony głos. Te dwie piosenki, „Protect The Land” i „Genocidal Humanoidz”, opowiadają o strasznej i poważnej wojnie toczącej się w naszych kulturowych ojczyznach Artsakh i Armenii.

27 września połączone siły Azerbejdżanu i Turcji (wraz z terrorystami Isis z Syrii) zaatakowały Republikę Górskiego Karabachu, którą jako Ormianie nazywamy Artsachem. W ciągu ostatniego miesiąca młodzi i starsi cywile budzili dzień i noc przerażającymi widokami i dźwiękami ataków rakietowych, spadających bomb, pocisków, dronów i ataków terrorystycznych. Musieli znaleźć schronienie w prowizorycznych schronach, próbując uniknąć opadania zakazanych bomb kasetowych spadających na ich ulice, domy, szpitale i miejsca kultu. Ich napastnicy podpalili lasy i zagrożoną dziką przyrodę za pomocą białego fosforu, innej zakazanej broni.

I dlaczego?

Bo ponad 30 lat temu, w 1988 roku, Ormianie z Górnego Karabachu (który wówczas był obwodem autonomicznym w ramach ZSRR) byli zmęczeni traktowaniem jak obywatele drugiej kategorii i postanowili ogłosić swoją słuszną niezależność od Azerbejdżańskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. których granice pochłonęły ich własne. Ostatecznie doprowadziło to do wojny o samostanowienie Ormian w Karabachu przeciwko Azerbejdżanowi, która zakończyła się zawieszeniem broni w 1994 r., Podczas której Ormianie zachowali kontrolę nad ojczyznami swoich przodków i utrzymali swoją niezależność do dnia dzisiejszego. Nasi ludzie mieszkają tam od tysiącleci, a dla większości tam rodzin jest to jedyny dom, jaki kiedykolwiek znali oni, ich przodkowie i matki. Chcą tylko żyć w pokoju, tak jak od wieków.

Istnieje pilna potrzeba, aby obywatele całego świata wezwali swoje rządy do nie tylko potępienia działań skorumpowanych przywódców reżimu Azerbejdżanu i Turcji, ale także do nalegania, aby światowi przywódcy działali pilnie w celu zaprowadzenia pokoju w regionie i słusznego uznania Artsakh za to jest niezależny naród. Co najważniejsze i pilnie, pokornie błagamy Was o darowizny, w małych lub dużych kwotach, aby zapewnić rozpaczliwie potrzebną pomoc i podstawowe zaopatrzenie dla tych, którzy są poszkodowani w coraz większej liczbie przypadków zbrodni przeciwko ludzkości.

Muzyka i słowa mówią same za siebie. Musisz mówić w imieniu Artsakha.

Pokój,

Daron, Shavo, John i Serj

Dodaj artykuł do:
(dodano 10.11.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: System Of A Down, System Of A Down, dwa nowe utwory, klip, Protect The Land, Genocidal Humanoidz
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Cohen
2
Maria Sødahl
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Jim Jarmusch
10
Wojciech Kasperski
1
Burton Jessie
2
Macht Christopher
3
Halber Małgorzata , Drenda Olga
4
Socha Natasza
5
Jensen Louise
6
Coben Harlan
7
Adamowicz Alina, Godecka Joanna
8
Ostrowska Agata
9
Moyes Jojo
10
Lepore Jill
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia