Posłuchaj emocjonalnej ballady „Too late" Edyty Górniak

Edyta Górniak opublikowała najnowszy singiel, zatytułowany „Too late". Stylistycznie, utwór idealnie wpasowuje się do filmów o Jamesie Bondzie.


Utwór "Too late" jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego nowego albumu wokalistki. Podobnie jak „LIME (TeQuila-ila)”, powstał w międzynarodowym składzie. Edyta została zaproszona do współpracy przez amerykańskich twórców i producentów, Jareda Sciullo i Rizzi Mayers.

Nowy singiel prezentuje cały wachlarz jej umiejętności wokalnych i niesie z sobą ogromny ładunek emocjonalności, za sprawą których fani Artystki trwają przy niej już od lat.

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.12.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Too late, ballada, Edyta Górniak, nowy singiel, LIME (TeQuila-ila), nowy album
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kwiat Jabłoni
2
Balu Brigada
3
Robbie Williams
4
Karnivool
5
Megadeth
6
Lech Janerka
7
Gaerea
8
Avatar
9
Dropkick Murphys
10
Bioscope
1
Mary Bronstein
2
Wojciech Smarzowski
3
Kasia Adamik
4
Harry Lighton
5
Paolo Sorrentino
6
Emerald Fennell
7
Carmen Emmi
8
Josh Safdie
9
Bartłomiej Ignaciuk
10
Siergiej Łoźnica
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia