Tori Amos zapowiada świąteczną EP-kę „Christmastide”

Tori Amos ogłasza wydanie swojej najnowszej, świątecznej EP-ki, „Christmastide”, wyjątkowej kolekcji czterech autorskich piosenek powstałych specjalnie, by wspólnie ze swoimi fanami celebrować świąteczny czas. Płyta ukaże się 4. grudnia nakładem Decca Records cyfrowo.

„Christmastide” to kwintesencja Tori, a każda piosenka łączy w sobie jej przemyślane teksty, ujmujące melodie i magiczne pejzaże dźwiękowe. Ta EP-ka jest świętem nadziei i wspólnoty, z charakterystycznym śpiewem i fortepianem Tori. To także powrót jej wieloletnich współpracowników muzycznych, perkusisty Matta Chamberlaina i basisty Jona Evansa.

W tym niezwykle niespodziewanym, burzliwym i budzącym poważny opór wśród wielu roku, chciała stworzyć bezpieczną przestrzeń dla swoich fanów do refleksji nad wyzwaniami, przed którymi stoi dzisiaj nasz świat. Dodając otuchy z poczuciem jedności i siły, Tori powiedziała:

Wraz z powstaniem „Christmastide” było dla mnie ważne, by wprowadzić pozytywny klimat i spróbować podnieść ludzi na duchu. To taki czas w roku, który powinien być przepełniony radością spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, ale dla niektórych może okazać się momentem dojmującej samotności. Wiele rodzin nie będzie mogło się spotkać w tym roku z powodu pandemii, ale także ze względu na borykanie się z następstwami długich i gorzkich wyborów w USA. Mam nadzieję, że te piosenki, oprawione w wyjątkowo piękny sposób, przyniosą choćby niewielką ulgę wszystkim, którzy jej potrzebują.
-Tori Amos

Podobnie jak wielu innych artystów, Tori była zmuszona odwołać swoje koncerty, w tym majową trasę koncertową, która miała promować jej książkę „Resistance”, okrzykniętą bestsellerem „New York Timesa”. Artystka pragnie, by płyta „Christmastide” odzwierciedlała wdzięczność, jaką czuje ona wobec swoich fanów, którzy okazali jej bezwarunkowe wsparcie i zrozumienie. Jak powiedziała: „Przetrwamy te trudne czasy razem, silni w jedności i nadziei”.

CHRISTMASTIDE – LISTA UTWORÓW:

1.         Christmastide
2.         Circle of Seasons
3.         Holly
4.         Better Angels

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.12.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Tori Amos, Christmastide, świąteczna EP-ka
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Cohen
2
Maria Sødahl
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Jim Jarmusch
10
Wojciech Kasperski
1
Burton Jessie
2
Macht Christopher
3
Halber Małgorzata , Drenda Olga
4
Socha Natasza
5
Jensen Louise
6
Coben Harlan
7
Adamowicz Alina, Godecka Joanna
8
Ostrowska Agata
9
Moyes Jojo
10
Lepore Jill
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia