Niewidzialna Wystawa Warszawa - Zaufaj w ciemno!

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa Warszawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, gdzie będziesz mógł wypróbować, jak to jest radzić sobie za pomocą dotyku, dźwięków i zapachów. Zaufaj w ciemno!

Jeśli przyjdziesz, zrozumiesz, jakie to uczucie żyć bez zmysłu dającego nam najwięcej informacji, bez wzroku i jak wtedy zwiększa się wrażliwość pozostałych zmysłów.

Na wystawie niewidomi lub niedowidzący poprowadzą Cię w podróż, która zmieni Twoje życie.

Ciekawe?

Dziwne?

Obce?

A może naturalne?

Czy godzina bycia niewidomym może otworzyć Ci oczy?

Na wystawie nasi goście pozyskują informacje za pomocą dotyku, słuchu i węchu oraz poczucia równowagi. W ten sposób mogą w nowej sytuacji, przy braku wzroku, poznać nie tylko trudności z jakimi spotykają się niewidomi, ale również mają okazję stwierdzić, że nawet w ciemności świat może być piękny i pełny.

Niewidzialna Wystawa Warszawa chce zbliżyć do siebie świat widzących i niewidomych, i przez pozytywne przeżycia nauczyć nas, jak możemy im pomóc oraz jak ich zrozumieć.

Niewidomi poprowadzą cię w niewidzialną podróż przez specjalnie wyposażone i całkiem wyciemnione pomieszczenia, w których unikalne dźwięki i zapachy powiązane z miejscami sprawią, że weźmiesz udział w prawdziwie realistycznym przeżyciu.

Pokażemy Ci różne miejsca z życia wzięte, w których będziesz mógł doświadczyć jak poruszać się w wirze miejskim, jak zapłacić za kawę w barze oraz jak poruszać się po mieszkaniu w całkowitych ciemnościach.

Widziałeś już mówiący zegarek?

Maszynę do pisania brajlem?

A może mówiącą wagę?

Mówiący aparat do mierzenia ciśnienia?

W innej części Niewidzialnej Wystawy pokażemy Ci przedmioty i narzędzia, których niewidomi używają na co dzień.

Pozwól, że pokażemy Ci, jak zmienia się świat wokół Ciebie i jak sam się zmieniasz!

Grupy wyruszają co 15 minut, w każdym terminie można zarezerwować miejsce dla 8 osób. Prosimy, przyjdź na miejsce 15 minut przed czasem, abyś miał czas na odebranie biletu oraz na wysłuchanie wszystkich potrzebnych informacji

Na program przygotuj sobie półtorej godziny! 15-30 minut w części widzialnej i około 60 minut na niewidzialną wycieczkę.

Dobra rada! Załóż wygodne buty!

Program przeznaczony również dla dzieci od 8 roku życia!

NIEWIDZIALNA WYSTAWA WARSZAWA

Pn.-Pt. 12-20 (Ostatnia grupa wchodzi o 18.45)
Sob., Nd. 10-20 (Ostatnia grupa wchodzi o 18.45)

Galeria Handlowa w Millennium Plaza (1. piętro),
Al. Jerozolimskie 123a
02-017 Warszawa

Źródło: Niewidzialna Wystawa Warszawa

Dodaj artykuł do:
(dodano 03.04.12, autor: agressst)
Tagi: niewidzialna wystawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia