Premiera książki "Dużo orgazmów proszę" i spotkanie online

Dlaczego kobiety odczuwają orgazm zdecydowanie rzadziej niż mężczyźni? Dlaczego przyjemność seksualna dla tak wielu kobiet stanowi wciąż tylko przywilej, a nie prawo? O przebojowym poradniku dla kobiet napisanym przez kobiety rozmawiają KRYSTYNA ROMANOWSKA i PAULINA KLEPACZ.

Oglądaj on-line!

WTOREK, 2 lutego godz. 20.00

Partner wydarzenia: Wydawnictwo Prószyński
Poradnik „Dużo orgazmów proszę...“ powstał dzięki arcypopularnym angielskim podcastom z cyklu HOTBED – otwartych, bezpruderyjnych, zarazem mądrych i zabawnych rozmów o kobiecej seksualności. Ich autorki poruszały szerokie spektrum tematów – od wpływu hormonów, menopauzy, ciąży i antykoncepcji na jakość życia erotycznego, po problemy z wizerunkiem własnego ciała i pornografię dla kobiet.

We wstępie do swojej książki piszą: „Mężczyźni traktują swoją przyjemność jako coś oczywistego, my za to często musimy znosić nudny seks. Same go nie inicjujemy, ponieważ jest nieciekawy. Związki się wypalają. Odczuwamy niepokój i smutek i wydajemy fortunę na chwilowe rozwiązania łagodzące problem: nowe ubrania, pigułki odchudzające, wakacje.
Chcemy zainicjować te niezręczne rozmowy, pozbyć się tabu, dać sobie spokój z głupią pensjonarską pruderią. Niech kobiecy orgazm przestanie być tematem niegrzecznych ploteczek na wieczorach panieńskich i wejdzie do mainstreamu. Niby dlaczego jedyną akceptowalną okazją do mówienia o seksie mają być tego rodzaju wydarzenia?

Zrozumienie własnego ciała daje nam lepsze pojmowanie tego, co sprawia nam satysfakcję, co jest dla nas właściwe, a co nie: możemy wyrażać siebie, mówić o sobie głośno, a co za tym idzie, cieszyć się życiem i wszystkimi łaskoczącymi w brzuchu, olśniewającymi, niesamowitymi doświadczeniami, jakie ma do zaoferowania ta sfera życia“.

O książce i o tym, w czym może pomóc czytelniczkom w Polsce, dyskutują:

PAULINA KLEPACZ – dziennikarka zainteresowana tematyką seksualności, redaktorka naczelna feministyczno-erotycznego magazynu „G’rls ROOM” oraz entertheroom.pl
i
KRYSTYNA ROMANOWSKA – dziennikarka. Publikuje m.in. w Wysokich Obcasach Extra, Newsweeku, Rzeczpospolitej. Interesuje się psychologią i socjologią. Autorka książek wywiadów ze Zbigniewem Lwem-Starowiczem m.in. bestseller „O mężczyźnie“, „Sztuka życia“, „O zazdrości“, „O rozkoszy“.

O KSIĄŻCE „WIĘCEJ ORGAZMÓW PROSZĘ...”:

Zabawna i wielce inspirująca lektura dla wszystkich kobiet! Celebruj wszystkie wymiary rozkoszy!
Orgazm to dość krótka chwila szczęścia. A jednak poprawia jakość snu, pomaga zachować młody wygląd, jest też jednym z czynników ułatwiających przezwyciężenie kryzysu w związku. Orgazmy dostępne są za darmo i można się nimi cieszyć bez żadnych ograniczeń. Im więcej orgazmów, tym lepiej.
Dlaczego więc kobiety odczuwają je zdecydowanie rzadziej niż mężczyźni? Co stoi tu na przeszkodzie?
Najczęściej – brak pewności siebie i deficyt pozytywnych wzorców seksualnych. Zbyt często wydaje się nam, że nie zasługujemy na przyjemność, i w konsekwencji nie domagamy się żadnych zmian – nie tylko zresztą w łóżku.I tu z pomocą przychodzi niniejsza książka!

Ten poradnik to otwarta, szczera, a chwilami również szalenie zabawna analiza wszystkich aspektów kobiecej seksualności. Autorki nie boją się żadnych tematów, przekomarzają się, żartują i uczą, jak bez uprzedzeń podchodzić do seksu. To otwierająca oczy lektura, oddająca głos kobietom. Z nią zaczniesz zdobywać szczyty… przyjemności. Orgazm za orgazmem.

The Hotbed Collective to nazwa grupy tworzącej od 2018 r. popularny brytyjski podcast The Hotbed. Tworzą ją m.in. Lisa Williams, Cherry Healey i Anniki Sommerville.

Dodaj artykuł do:
(dodano 28.01.21, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: premiera, spotkanie online, Dużo orgazmów proszę
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Miśkiewicz Dorota , Miśkiewicz Henryk
2
Jones Norah
3
Sobel
4
Lovato Demi
5
Gerrard Lisa , Maxwell Jules
6
Gutek
7
Cave Nick, Ellis Warren
8
Girl In Red
9
Evanescence
10
Sochacka Kaśka
1
Daniels Lee
2
Cowperthwaite Gabriela
3
Mangold James
4
Mason Adam
5
Carnahan Joe
6
Holland Agnieszka
7
Bier Susanne
8
Warwick Thornton
9
Paweł Pawlikowski
10
Harvey Fierstein
1
King Stephen
2
Czornyj Max
3
Quammen David
4
Sharon Jones
5
Tschida Sam
6
Markowski Adrian
7
Saltz Jerry
8
Glukhovsky Dmitry
9
Niemczynow Anna H.
10
Turowska Zofia
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia