Spotkanie online: „Miłość w czasach narcyzmu"

Zapraszamy 4. lutego o godz. 18:00 na spotkanie z cyklu #premieraonline, gośćmi będą Małgorzata Halber i Karolina Lewestam oraz Justyna Dąbrowska i Grzegorz Ptaszek.

Dyskusja odbędzie się z okazji premiery lutowego wydania „Pisma. Magazynu Opinii”. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Temat rozmowy to „Miłość w czasach narcyzmu”. Czy mamy do czynienia z epidemią samouwielbienia? Jak opierać się kulturze cyfrowego narcyzmu i gdzie leży granica między zdrowym egoizmem, a egocentryzmem? O miłości, związkach i rodzinie w czasach hołdujących rozwijaniu „ja” i  pielęgnowaniu miłości do siebie samego. Premiera Pisma jest okazją do tego, żeby porozmawiać o kluczowych problemach współczesnego człowieka.

Justyna Dąbrowska  - psycholożka, psychoterapeutka, autorka wywiadów. Laureatka Nagrody im. Barbary Łopieńskiej za najlepszy wywiad prasowy. Autorka książek: Matka młodej matki, Spojrzenie wstecz: rozmowy, Nie ma się czego bać. Rozmowy z mistrzami, Jaka piękna iluzja. Magdalena Tulli w rozmowie z Justyną Dąbrowską i Miłość jest warta starania. Rozmowy z mistrzami.

Małgorzata Halber - pisarka, rysowniczka, feministka. Skończyła filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. W 2015 roku zadebiutowała powieścią Najgorszy człowiek na świecie, która szybko stała się bestsellerem. Publikowała na łamach „Gazety Wyborczej”, „Machiny”, „Dwutygodnika” i „Codziennika Feministycznego”. Autorka lifestylowego komiksu internetowego Bohater. Studiowała grafikę na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Interesuje się obiektami porzuconymi: pustostanami, śmieciami, nieużytkami. Mieszka na Ochocie z narzeczonym i czterema kotami.

Karolina Lewestam - dziennikarka i redaktorka. Obroniła doktorat z filozofii na Boston University. Od 2014 felietonistka „Dziennika Gazety Prawnej” i autorka wielu tekstów publicystycznych, publikowanych między innymi w „Gazecie Wyborczej” i w „Piśmie”. Wielokrotnie nominowana do nagrody Grand Press w kategorii „Publicystyka”.

Grzegorz Ptaszek - doktor habilitowany w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach, psycholog, językoznawca, pracuje na stanowisku profesora AGH na Wydziale Humanistycznym AGH w Krakowie. W latach 2004–-2007 uczestnik szkolenia z analizy grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „"Rasztów”" w Warszawie. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych na temat psychologicznych, społecznych i kulturowych efektów oddziaływania mediów.

Dodaj artykuł do:
(dodano 28.01.21, autor: blackrose)
Tagi: Empik, Małgorzata Halber, Karolina Lewestam, Miłość w czasach narcyzmu, spotkanie online, Justyna Dąbrowska, Grzegorz Ptaszek.
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Miśkiewicz Dorota , Miśkiewicz Henryk
2
Jones Norah
3
Sobel
4
Lovato Demi
5
Gerrard Lisa , Maxwell Jules
6
Gutek
7
Cave Nick, Ellis Warren
8
Girl In Red
9
Evanescence
10
Sochacka Kaśka
1
Daniels Lee
2
Cowperthwaite Gabriela
3
Mangold James
4
Mason Adam
5
Carnahan Joe
6
Holland Agnieszka
7
Bier Susanne
8
Warwick Thornton
9
Paweł Pawlikowski
10
Harvey Fierstein
1
King Stephen
2
Czornyj Max
3
Quammen David
4
Sharon Jones
5
Tschida Sam
6
Markowski Adrian
7
Saltz Jerry
8
Glukhovsky Dmitry
9
Niemczynow Anna H.
10
Turowska Zofia
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia