Formacja System Of A Down przedstawia klip do utworu "Genocidal Humanoidz"

Zespół System Of A Down podzielił się klipem do utworu "Genocidal Humanoidz".


Jako System Of A Down właśnie wydaliśmy nową muzykę po raz pierwszy od 15 lat. Nadszedł czas, aby to zrobić, ponieważ wszyscy razem mamy coś niezwykle ważnego do powiedzenia jako zjednoczony głos. Te dwie piosenki, „Protect the Land” i „Genocidal Humanoidz”, mówią o straszliwej i poważnej wojnie toczącej się w naszych kulturowych ojczyznach Artsakh i Armenii.

Jesteśmy dumni, że możemy Wam udostępnić te piosenki i mamy nadzieję, że się Wam spodobają. Ponadto zachęcamy do dalszej lektury, aby dowiedzieć się więcej o ich pochodzeniu, a gdy już to zrobicie, mamy nadzieję, że zainspiruje Cię to do wypowiedzenia się o przerażających niesprawiedliwościach i naruszeniach praw człowieka, które mają tam obecnie miejsce. Co najważniejsze , pokornie błagamy Was o darowizny w małych lub dużych kwotach, aby pomóc poszkodowanym w coraz większej liczbie przypadków.

Link do zbiórki pieniędzy – facebook.com/ArmeniaFund

W zamian otrzymasz do pobrania pliki dwóch nowych piosenek i poczucie, że naprawdę coś zmieniasz. Fundusze te zostaną wykorzystane do zapewnienia kluczowej i rozpaczliwie potrzebnej pomocy oraz podstawowych potrzeb dla osób dotkniętych tymi ohydnymi czynami.

27 września połączone siły Azerbejdżanu i Turcji (wraz z terrorystami ISIS z Syrii) zaatakowały Republikę Górskiego Karabachu, którą jako Ormianie nazywamy Artsachem. W przeciągu ostatniego miesiąca młodzi i starsi cywile budzili się dzień i noc przerażającymi widokami i dźwiękami ataków rakietowych, spadających bomb, pocisków, dronów i ataków terrorystycznych. Musieli znaleźć schronienie w prowizorycznych schronach, próbując uniknąć bomb kasetowych spadających na ich ulice, domy, szpitale i miejsca kultu. Ich napastnicy podpalili ich lasy i zagrożoną dziką przyrodę za pomocą białego fosforu.

A dlaczego?

Bo ponad 30 lat temu, w 1988 roku, Ormianie z Górskiego Karabachu (który był wówczas obwodem autonomicznym w ramach ZSRR) byli zmęczeni traktowaniem ich jak obywateli drugiej kategorii i postanowili ogłosić swoją słuszną niepodległość od Azerbejdżańskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej, której granice pochłonęły ich własne. Ostatecznie doprowadziło to do wojny o samostanowienie Ormian w Karabachu przeciwko Azerbejdżanowi, która zakończyła się zawieszeniem broni w 1994 roku, kiedy to Ormianie zachowali kontrolę nad ojczystymi ziemiami swoich przodków i utrzymali swoją niezależność do dnia dzisiejszego. Nasz lud mieszka tam od tysiącleci, a dla większości żyjących tam rodzin jest to jedyny dom, jaki kiedykolwiek znali oni, ich przodkowie i matki. Chcą tylko żyć w pokoju, tak jak czynili od wieków.

Obecne skorumpowane reżimy Alijewa w Azerbejdżanie i Erdogana w Turcji chcą teraz nie tylko żądać uznania tych ziem za swoje, ale także bezkarnie dopuszczają się aktów ludobójstwa wobec ludzkości i dzikiej przyrody, aby osiągnąć swój cel. Liczą na to, że świat jest zbyt zajęty COVID, wyborami i niepokojami społecznymi, aby zwrócić uwagę na ich okrucieństwa. Mają forsę i zasoby, a także zwerbowali ogromne firmy PR-owe, aby odwrócić prawdę i ukryć swój barbarzyński cel ludobójstwa. To nie jest czas na przymykanie oczu.

Istnieje natychmiastowa potrzeba, by obywatele świata nakłonili swoje rządy, aby nie tylko potępiły działania tych nieuczciwych dyktatorów, ale także nalegały, aby światowi przywódcy działali pilnie, aby zaprowadzić pokój w regionie i słusznie uznały Arcach za niezależny naród, którym jest.

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z was istnieją wygodniejsze sposoby słuchania muzyki, więc prosimy o rozważenie możliwości pobrania tych piosenek przede wszystkim jako akt dobroczynności. Potraktuj cenę katalogową pobrań jako minimalną darowiznę, a jeśli masz taką możliwość i możesz być bardziej hojny dzięki swojej darowiźnie, każdy członek System Of A Down będzie jeszcze bardziej wdzięczny za Twoją życzliwość. Tantiemy zespołu z tej inicjatywy zostaną przekazane na rzecz Armenia Fund, amerykańskiej organizacji charytatywnej, która pomaga potrzebującym w Arcachu i Armenii w kwestii zaopatrzenia, potrzebnego do przetrwania.

Muzyka i słowa mówią same za siebie. Potrzebujemy, byś był głosem Arcachu.

Pokój,

Daron, Shavo, John i Serj

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.02.21, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: System Of A Down, klip, Genocidal Humanoidz
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Miśkiewicz Dorota , Miśkiewicz Henryk
2
Jones Norah
3
Sobel
4
Lovato Demi
5
Gerrard Lisa , Maxwell Jules
6
Gutek
7
Cave Nick, Ellis Warren
8
Girl In Red
9
Evanescence
10
Sochacka Kaśka
1
Daniels Lee
2
Cowperthwaite Gabriela
3
Mangold James
4
Mason Adam
5
Carnahan Joe
6
Holland Agnieszka
7
Bier Susanne
8
Warwick Thornton
9
Paweł Pawlikowski
10
Harvey Fierstein
1
King Stephen
2
Czornyj Max
3
Quammen David
4
Sharon Jones
5
Tschida Sam
6
Markowski Adrian
7
Saltz Jerry
8
Glukhovsky Dmitry
9
Niemczynow Anna H.
10
Turowska Zofia
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia