Tulia wraca z "Marcowym" singlem
Folkowa grupa Tulia po kilku miesiącach od premiery utworu "Burza", powraca z kolejnym singlem. Kawałek "Marcowy" jest już dostępny w serwisach streamingowych.
„Marcowy”, „Rzeka” i „Burza” są zapowiedzią drugiej studyjnej płyty zespołu Tulia, której premierę zaplanowano na 21 maja 2021 roku.
Tym razem Tulia, Patrycja i Dominika pięknie wyśpiewują historię, która wiąże się z wiosną.

Trzeci utwór zespołu Tulia zapowiadający nowy album nosi tytuł „Marcowy”. To idealny materiał na hit, z nasyconym pozytywnymi emocjami, zaraźliwym, natychmiast zapadającym w pamięć refrenem i znakomitym popowym podkładem.

Tulia Biczak, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka przedstawiają w piosence magiczny, leczniczy wpływ wiosny w życiu dwojga kochających się osób, w których w klipie wcielają się ubrani w ludowe stroje tancerze. Ci niezwykle subtelnie i jednocześnie bardzo sugestywnie opowiadają swoim tańcem o życiu bohaterów "Marcowego".

Oboje bohaterowie urodzili się w marcu. W marcu się poznali, zakochali się w sobie, a następnie się pobrali. Również w marcu przyszły na świat ich dzieci i w tym miesiącu bohaterowie piosenki kupili nowy dom. Nic dziwnego, że po takich doświadczeniach z nadejściem wiosny budził się w nich większy optymizm. „Na pewno na wiosnę przyjdzie nadzieja i będą radosne niebo i ziemia, pokryje się szarość soczystym kolorem, a łąki i pola pokryją się wzorem" – śpiewa Tulia w refrenie.

Oczywiście nie zawsze wszystko się udawało. Były trudne chwile, nieporozumienia, ale w takich momentach kochankowie spokojnie czekali na nadejście wiosny w marcu, a wtedy znowu wszystko wraz ze słońcem i eksplozją barw w naturze, wracało na właściwe tory ("I co złego przeszło, dobrze było dalej"). Czy jednak ta historia ma dobry koniec? Czy życie łagodnie obeszło się z zakochaną parą z "Marcowego"? Tego można się dowiedzieć, oglądając teledysk do utworu.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.03.21, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Tulia, klip, Marcowy
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Katatonia
2
Neil Young & The Chrome Hearts
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Skunk Anansie
6
Eluveitie
7
Arkadiusz Jakubik
8
sanah
9
Damiano David
10
W.E.N.A.
1
David Marqués
2
Celine Song
3
Lionel Baier
4
Dean DeBlois
5
Margien Rogaar
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Len Wiseman
8
Frydrych-Zdanowska
9
Wes Anderson
10
Tim Moriarty
1
Paweł Miśkiewicz
2
Ewa Platt
3
Ilaria Lanzino
4
Sebastian Fabijański
5
Anna Kękuś
6
Łukasz Czuj
7
reż. Mariusz Treliński
8
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
9
Gabriela Zapolska
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia