KULTURA NA WYNOS- Wymień się książką!

W warszawskiej Galerii Kordegarda w sobotę 14 kwietnia w godzinach 15.00- 17.00 odbędzie się Wymienialnia Książek. Głównym warunkiem uczestniczenia w tej inicjatywie jest przyniesienie książki i wykonanie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika. Akcja ma na celu promowanie czytelnictwa.

Na wymieniających czekają między innymi książki Witolda Gombrowicza, Bronisława Malinowskiego, Marka Hłasko, Orhana Pamuka, Katarzyny Grocholi, Williama Whartona, Herty Müller oraz wiele innych interesujących pozycji.

Wymienialnia książek jest są częścią programu KULTURA NA WYNOS Galerii Kordegarda. To cykl działań, które promują wolną kulturę i aktywność artystyczną poza galeryjnymi murami.

Udział bezpłatny

Kordegarda,
ul. Krakowskie Przedmieście 15/17, Warszawa

Dodaj artykuł do:
(dodano 11.04.2012, autor: blackrose)
Tagi:
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arlo Parks
2
Bryan Ferry
3
Bring Me The Horizon
4
Black Label Society
5
Crown Lands
6
At the Gates
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Megadeth
1
Sarah Miro Fischer
2
Rafał Reyman Głombiowski
3
Sang-il Lee
4
Giorgos Georgopoulos
5
Kleber Mendonça Filho
6
Maggie Gyllenhaal
7
David Borenstein, Pavel Talankin
8
Jan Komasa
9
Kirill Sokolov
10
Gan Bi
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia