Bednarek prezentuje album "Inaczej"

6. sierpnia trafi do sklepów miuzycznych album Kamila Bednarka, zatytułowany "Inaczej".

"Inaczej" to kolejny etap mojej muzycznej podróży, podczas której wciąż uczę się czegoś nowego i pozwalam sobie na odkrywanie i łączenie nieznanych mi wcześniej gatunków muzycznych. Wspólnie z Jankiem Smoczyńskim staraliśmy się, aby brzmiała nowocześnie, zaskakiwała formą, a przede wszystkim brzmiała "inaczej" niż wszystkie albumy, które dotychczas wydałem. Bądźcie ze mną w tej dźwiękowej ekspedycji i przeżywajcie ją całą wrażliwością, jaką w sobie macie -Kamil Bednarek.
Wydawnictwo Wytwórni Space Records, założonej kilka lat temu przez Kamila zebrało 16 tytułów. Promujące ją "Bądź przy mnie", "Wojownik światła" czy "pull up" to utwory, które uzyskały świeżo po premierze status platyny i złota. Otwierający album utwór pt. "MMXXI... " opowiada o nierównej walce z " ciemną stroną" cyfryzacji: "Na profilach sztucznie napompowane szczęście, Dzieciaki zapatrzone wciąż czekają na więcej. "Stary weź to sprawdź! - "sorry ale nie chce!" To co się dzieje w internecie to dla mnie bezkresny bezsens... ".

"Inaczej" to album pełen doświadczeń, przeżyć i obserwacji Artysty, w którym odpowiada na wiele zadawanych przez ostatnie miesiące mu pytań, a także pytań o jakość egzystencji, które Kamil stawia sobie sam. "... Jak nie ulec rozkoszom?! Jak nie oddać się wszystkim fantazjom, co same się proszą... Jak nie ulec tym głosom?! Co swą mądrością chcą dorównać niebiosom?! Czym jest mój cel ? Czy w końcu uda się jakoś mądrze, Ujrzeć w sobie to co dobre?! ... " Tekst z utworu pt. "W matni" ze znakiem zapytania i nutką niewiadomej, przy muzycznej przestrzeni skłaniają do chwili refleksji.
Album "Inaczej" powstał przy współpracy z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim, a zaproszeni do współpracy Artyści okraszają go swoim muzycznym talentem. Nie dominuje w nim konkretny gatunek muzyczny i odgórnie ustalona stylistyka. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Bednarek oddaje światu to co w jego duszy gra... bywa, że z uśmiechem i dystansem, bywa też, że ze łzami w oczach... . Wszystko to do odkrycia w albumie "Inaczej".

Lista utworów:

1. Mmxxi...
2. Wyjeaue
3. Pull Up
4. Bądź przy mnie
5. Dla brata
6. Momenty
7. Prosto w twarz
8. Od nowa
9. Wojownik światła
10. S. O. S.
11. Tęskniąc
12. Pocałunek prawdy
13. Asq Intermezzo
14. W matni
Bonus Tracks:
15. List (Live Session)
16. Oaza Spokoju (Live Session)

Dodaj artykuł do:
(dodano 31.07.21, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Bednarek, Inaczej
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Wojciech Kasperski
8
Jim Jarmusch
9
Park Chan-wook
10
Mel Gibson
1
Berry-Dee Christopher
2
David Hatcher Childress
3
Terry Pratchett
4
Michael Katz Krefeld
5
James Marlon
6
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
7
Susan Elizabeth Phillips
8
Nadia Sawczenko
9
Nils Thorsen
10
Hanni Munzer
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia