Michael Bublé przedstawia nową świąteczną piosenkę "The Christmas Sweater"

Michael Bublé prezentuje najnowszy świąteczny singiel  „The Christmas Sweater" z wyjątkowej edycji płyty „Christmas".

Michael Bublé przedstawia nową świąteczną piosenkę "The Christmas Sweater", która uświetnia jubileuszową reedycję klasycznego już albumu artysty pt. "Christmas". Wersja deluxe przygotowana została okazji 10. rocznicy premiery i jest już dostępna w sprzedaży fizycznej oraz w serwisach streamingowych.

Album "Christmas" Michaela Bublé rozszedł się w nakładzie 16 milionów egzemplarzy i zgromadził 4 miliardy streamów (co przekłada się na sprzedaż 60 milionów płyt). Dziesięć lat po premierze "Christmas" wciąż towarzyszy ludziom w okresie świątecznym, a piosenki z płyty słychać w domach, sklepach, restauracjach. Krótko mówiąc, album Michaela Bublé stał się bożonarodzeniowym soundtrackiem na całym świecie.

W 2021 roku ta kultowa płyta została wznowiona w dwóch wyjątkowych wersjach.

W zestawie Deluxe Edition, oprócz oryginalnej płyty CD,  znalazł się bonusowy krążek z 7 utworami, które Michael Bublé wybrał osobiście. Dwa utwory zostały nagrane na nowo. Mowa o "The Christmas Sweater", którego współautorem jest sam artysta, oraz nowej, studyjnej wersji jednego z najwspanialszych świątecznych klasyków, czyli "Let It Snow!" (została zarejestrowana w słynnych Abbey Road Studios w Londynie wraz z towarzyszeniem BBC Big Band Orchestra). Ponadto na reedycję pod hasłem "Christmas: 10th Anniversary" trafiły piosenki "The More You Give (The More You'll Have)" oraz "Winter Wonderland" zaśpiewana w duecie z Rodem Stewartem.

Z kolei wydawnictwo typu Super Deluxe Edition przyjęło formę ekskluzywnego boxu. Oprócz opisanego powyżej dwupłytowego wznowienia „Christmas: 10th Anniversary" fani znajdą w nim 48-stronicową książeczkę z listem napisanym przez Michaela Bublé do fanów, 12-calowy zielony winyl z materiałem z oryginalnego albumu, płytę DVD "The Making of Christmas" z zakulisowymi ujęciami z pracy nad płytą, a także unikatową, świąteczną ozdobę, 6 arkuszy papieru do pakowania i 6 świątecznych kartek.

Michael Bublé to multiplatynowy wokalista, laureat wielu nagród Grammy i Juno, który może poszczycić się czterema albumami na szczycie listy sprzedaży w USA, licznymi przebojami oraz ośmioma wyprzedanymi trasami koncertowymi.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.11.21, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Michael Bublé, The Christmas Sweater
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniele Luchetti
2
Bettina Oberli
3
Stefan Ruzowitzky
4
Fanny Liatard, Jeremy Trouilh
5
Anna Kazejak
6
Warwick Thornton
7
Paweł Pawlikowski
8
Harvey Fierstein
9
Emir Kusturica
10
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
1
Kamińska Anna
2
Oliphant Margaret , Wood Ellen
3
Coben Harlan
4
Patchett Ann
5
Morris Heather
6
Minier Bernard
7
Croft Kathryn
8
Dąbrowska Justyna
9
David Hatcher Childress
10
Michael Katz Krefeld
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia