Scattered Storm przedstawia utwór „In this Dying Sun”

Progresywny, mroczny kwartet Scattered Storm, pochodzący z El Paso w Teksasie, wydaje swoją drugą EP-kę „In this Dying Sun”. Premiera zaplanowana jest na 11 listopada.

EPka odwraca się od ogólnego brzmienia, rzeźbiąc znacznie ciemniejszy i bardziej progresywny ton. Perkusista Jay Arriaga i gitarzysta Kevin Armstrong byli siłą napędową pisania piosenek, czerpiąc inspirację z takich zespołów jak Psycroctic i Cephalic Carnage, z którymi również występowali na żywo.

Zespół wyjaśnia założenia singla:

„To dość dużo mówi o naszej umierającej planecie. Albo nawet umierającej galaktyce. Co głęboko rezonuje z tym, co robimy na naszej planecie od tak dawna i konsekwencjami tego. Śmierć, rozkład, nic dobrego z tego nie wychodzi. Bez światła jest tylko ciemność. Piosenka jest szybka i precyzyjna, prawie jak w Fear Factory, ale symuluje szybką i implodującą galaktykę.

Dodaj artykuł do:
(dodano 03.11.2022, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Scattered Storm, In this Dying Sun
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arlo Parks
2
At the Gates
3
Bryan Ferry
4
Bring Me The Horizon
5
Black Label Society
6
Crown Lands
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Megadeth
1
Jan Komasa
2
Łukasz Palkowski
3
Sang-il Lee
4
Giorgos Georgopoulos
5
Kleber Mendonça Filho
6
Rafał Reyman Głombiowski
7
Sarah Miro Fischer
8
Kirill Sokolov
9
Maggie Gyllenhaal
10
Joachim Trier
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia