James Arthur opublikował klip do utworu "Blindside"

James Arthur wydał właśnie najnowszy singiel, zatytułowany „Blindside”. Premierze singla towarzyszy oficjalny teledysk (reż. Tim Mattia).

„Blindside” to James w najlepszym wydaniu. Jak komentuje artysta:

„Blindside" to piosenka, którą chciałem napisać od lat, o zakochaniu we właściwej osobie w niewłaściwym czasie. To energetyczna piosenka ze smutnym tekstem. Naprawdę pasuje do mojego nowego surowego stylu, którego szukałem”.

Reżyser teledysku, Tim Mattia, dodaje:

„Blindside to" taki surowy i emocjonalny utwór. Kiedy James i ja rozmawialiśmy o tym, jak doszło do napisania tej piosenki i omawialiśmy znaczenie jej tekstu, od razu wiedziałem, że musimy uchwycić jego epickie występy, kontynuując amerykański klimat poprzedniego teledysku do "A Year Ago". Połączyliśmy trochę dramatycznych i pełnych emocji scen, ukazujących m.in. nagłą utratę miłości w związkach oraz scenę, w której w miarę postępu utworu James staje się dosłownie coraz bardziej zakrwawiony i posiniaczony – to fizyczne ucieleśnienie jego emocjonalnego bólu.

James otrzymał niedawno nagrodę BRIT Billion, przyznawaną za przekroczenie miliarda streamów w Wielkiej Brytanii. Tym samym dołączył do elitarnego towarzystwa takich laureatów, jak ABBA, Anne-Marie, Coldplay, Ellie Goulding, George Ezra, Lewis Capaldi, Mariah Carey, Rita Ora, Sam Smith i Whitney Houston.

James Arthur sprzedał ponad 37 milionów płyt na świecie i wydał cztery albumy, które okazały się wielkim sukcesem: „James Arthur” (platyna w Polsce), „Back From the Edge”, „YOU” i „It’ll All Make Sense in the End”. Ponadto może się pochwalić dziewięcioma singlami z listy Top 40 w UK. Na początku 2019 roku jego utwór „Say You Won’t Let Go” otrzymał wyróżnienie za ponad miliard streamów na Spotify – obecnie ma 4 miliardy streamów i 1,5 miliarda wyświetleń na YouTubie. W tym roku piosenkę nagrodzono diamentowym certyfikatem RIAA. James zdominował także listy przebojów swoją współpracą z Sigalą „Lasting Lover”, która wspięła się na 1. miejsce w Wielkiej Brytanii. Artysta pracuje obecnie nad kolejnym krążkiem.

Dodaj artykuł do:
(dodano 06.08.23, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: James Arthur, klip, Blindside
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Katatonia
2
Neil Young & The Chrome Hearts
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Skunk Anansie
6
Eluveitie
7
Arkadiusz Jakubik
8
sanah
9
Damiano David
10
W.E.N.A.
1
David Marqués
2
Celine Song
3
Lionel Baier
4
Dean DeBlois
5
Margien Rogaar
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Len Wiseman
8
Frydrych-Zdanowska
9
Wes Anderson
10
Tim Moriarty
1
William Kent Krueger
2
T. M. Logan
3
Marcin Szymański
4
Lisa See
5
Jo Nesbo
6
Max Kidruk
7
Anna Sólyom
8
Jojo Moyes
9
Maria Gąsienica-Zawadzka
10
Ludwik Lunar
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia