Paloma Faith prezentuje nowy utwór „Bad Woman”

Paloma Faith wydała właśnie swój drugi singiel „Bad Woman” z nadchodzącego szóstego albumu studyjnego „The Glorification of Sadness”.

Artystka komentuje:

«Bad Woman» wyróżnia się jako moja ulubiona piosenka z albumu. Zagłębia się w niezliczone wyzwania społeczne, przed którymi stają kobiety, ilustruje wyczerpującą walkę z oczekiwaniami. Presja dostosowania się lub ryzyko, że zostaniesz okrzyknięta «niekompetentną» lub «złą kobietą» mogą być przytłaczające. Mam nadzieję, że kobiety docenią w końcu swoją autentyczność, poczują się dobrze we własnej skórze i zrozumieją, że niedoskonałość jest częścią bycia człowiekiem. Uwolnijmy się od presji społecznych, które nadają nam etykietki. Zachęcajmy się nawzajem, aby pozostać wiernymi swojemu autentycznemu ja.

Nadchodzący album „The Glorification of Sadness” to jednak coś więcej niż album o związkach. To świętowanie odnalezienia drogi powrotnej, odzyskanie siły – nawet w przypadku niepowodzeń – i wzięcie odpowiedzialności za własne szczęście. Krążek zapowiada się na najbardziej osobisty album Palomy w dotychczasowej dyskografii.

To pierwsza nowa muzyka Palomy od czasu wydania jej piątego albumu studyjnego „Infinite Things” w listopadzie 2020. Artystka po raz pierwszy w karierze została producentką wykonawczą. Album został wyprodukowany przez urodzonego w Szwecji Martina Wave’a, który zasłynął już w hollywoodzkiej przestrzeni filmowej. Jego produkcja szybko sprawiła, że został stałym elementem płyty. Znaleźli się na niej także tacy współpracownicy, jak Chase & Status, Kojey Radical, Maverick Sabre, Lapsley, MJ Cole, Fred Cox, Amy Wadge, Liam Bailey i Jaycen Joshua.

Aby uczcić nową erę, Paloma uda się w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii, która obejmie 26 koncertów.

Paloma Faith ciężko pracowała w ostatnich latach. Wydała pięć albumów, a jej kwitnąca kariera aktorska obejmuje rolę Bet Sykes w serialu „Pennyworth” (prequelu „Batmana”), a także Florence De Regnier w „Niebezpiecznych związkach”. Ambasadorka Greenpeace i Oxfam uruchomiła niedawno własną markę wnętrz o nazwie Paloma Home.

Paloma Faith na dobre przejęła kontrolę nad swoją karierą. Album „The Glorification of Sadness” jest już dostępny w przedsprzedaży. Premiera zaplanowana jest na 16 lutego 2024 roku.

Dodaj artykuł do:
(dodano 28.11.23, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Paloma Faith, Bad Woman, The Glorification of Sadness
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Dickinson
2
Baranovski
3
Mother Mother
4
Various Artists
5
Jennifer Lopez
6
Idles
7
Tomasz Makowiecki
8
John Surman
9
Arthur James
10
Paula Roma
1
Bryce McGuire
2
Rachel Lambert
3
Martin Provost
4
Ethan Coen
5
Justine Triet
6
Han-min Kim
7
Reem Kherici
8
Stéphan Castang
9
S.J. Clarkson
10
Reinaldo Marcus Green
1
Claire Castillon
2
Michael Sowa
3
Hector Kung
4
Claire Douglas
5
Anastazja Drabot
6
Małgorzata Niemtur
7
RuNyx
8
Weronika Wierzchowska
9
Aleksandra Muraszka
10
Marta Mrozińska
1
Katarzyna Minkowska
2
reż. Mariusz Treliński
3
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
4
Gabriela Zapolska
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Opera Krakowska w Krakowie
7
Rodion Szczedrin
8
Jarosław Murawski
9
Michaił Bułhakow
10
Dale Wasserman
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia