Zach Taylor opublikował singiel „Heartbreaker”

Zach Taylor prezentuje singiel „Heartbreaker”. 

– „Heartbreaker” jest pewną hiperbolą mojego doświadczenia życiowego. Ma w pewien sposób zabawną, szaloną energię złamanego serca. Opowiada o uczuciu, które towarzyszy nam, gdy spotkamy osobę, będącą w stanie dorównać naszej intensywności – wyjaśnia Dreamer Boy. – Podmiot liryczny tęskni za pociągająca, ale jednocześnie szkodliwą osobą, która w jakiś sposób go wciąga. Gdy tylko zbliżają się zbyt mocno, wszystko wybucha i prowadzi do kolejnego złamanego serca. Refren jest jedną z tych wiadomości, które trudno zrozumieć w momencie, w którym się pojawiają, ale kiedy spoglądasz wstecz, widzisz, że to było ostrzeżenie – dodaje.

Dreamer Boy napisał „Heartbreaker” ze swoimi kolegami z zespołu: Aidanem Spiro, Henrym Solomonem, Christianem Taylorem, Brookiem Jonesem i Aaronem Wingiem. Dodatkowo Spiro Taylor i Solomon są producentami piosenki.

– Zawsze chciałem być w zespole – przyznaje Dreamer Boy. Artysta dodaje, że praca z nowymi kolegami była „dokładną paralelą wewnętrznej podróży, której doświadczył”. Po przeprowadzce z Nashville do Los Angeles twórca wrócił do domu, w którym spędził większą część dzieciństwa, wielokrotnie odwiedzając farmę swojego dziadka. Podróże wywołały w nim poczucie silnej więzi z południem, ale uświadomiły przy tym, że stracił kontakt z tym rejonem.

Wykonując „skoki w nieznane” – jak Dreamer Boy określa kolejne etapy swojej ewolucji muzycznej – artysta stara się podążać śladami postaci, które podziwia: Davida Bowiego czy Tylera, the Creatora. Zach przybiera postać klauna w wersji rodeo, który przybył z Teksasu do Hollywood. Pojawiający się na okładce singla „Heartbreaker” klaun, pozwala artyście na bycie jednocześnie teatralnym i autentycznym, na wahanie między szaleństwem a szczerością, co ułatwia mu ukazanie pełnego spektrum emocji wyrażanych przez niego muzyką. – Dzięki temu mogę jako wykonawca dotrzeć do miejsc, do których nie dotarłbym, gdybym był po prostu Zachem lub Dreamer Boyem – stwierdza.

„Heartbreaker” to pierwszy singiel Dreamer Boya od czasu wydania w 2022 r. „Over Everything”, „JUMPSHOT!” czy „Hues”. Muzyk spędził ostatnie lata koncertując m.in. z Clairo, Omarem Apollo, The Marrias, Stiil Woozym i innymi. Artysta promował wówczas swoje albumy „Love, Nostalgia” (2018 r.) oraz poruszający „All the Ways We Are Together” z 2021 r.

Artysta zdążył już zdobyć szacunek i uznanie wpływowych osób w branży muzycznej. Kiedy jego „Crybaby” miało premierę na antenie Apple Music 1, Zane Lowe powiedział pamiętne: – Nie widzę takiej wersji przyszłości, w której wielu z nas nie zakochuje się w Dreamer Boyu. Jego muzyka jest bezbłędna.

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.02.24, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Zach Taylor, Heartbreaker
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Dickinson
2
Baranovski
3
Mother Mother
4
Various Artists
5
Jennifer Lopez
6
Idles
7
Tomasz Makowiecki
8
John Surman
9
Arthur James
10
Paula Roma
1
Bryce McGuire
2
Rachel Lambert
3
Martin Provost
4
Ethan Coen
5
Justine Triet
6
Han-min Kim
7
Reem Kherici
8
Stéphan Castang
9
S.J. Clarkson
10
Reinaldo Marcus Green
1
Claire Castillon
2
Michael Sowa
3
Hector Kung
4
Claire Douglas
5
Anastazja Drabot
6
Małgorzata Niemtur
7
RuNyx
8
Weronika Wierzchowska
9
Aleksandra Muraszka
10
Marta Mrozińska
1
Katarzyna Minkowska
2
reż. Mariusz Treliński
3
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
4
Gabriela Zapolska
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Opera Krakowska w Krakowie
7
Rodion Szczedrin
8
Jarosław Murawski
9
Michaił Bułhakow
10
Dale Wasserman
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia