Conan Gray przedstawia nowy singiel „Lonely Dancers”

Utwór „Lonely Dancers” zapowiada trzeci album w karierze artysty, krążek „FOUND HEAVEN”.

Wydawnictwo mogącego poszczycić się platynową płytą wokalisty i songwritera ujrzy światło dzienne 5 kwietnia nakładem Republic Records. Już teraz można posłuchać nowego singla „Lonely Dancers” i zobaczyć towarzyszący mu teledysk. Jego reżyserem jest Jason Lester (Phoebe Bridgers, Sabrina Carpenter, Maren Morris).

Producentami „Lonely Dancers” są Max Martin, ILYA i Oscar Holter. Ten pierwszy, mający na koncie współpracę m.in. z The Weeknd, Adele i Arianą Grande, jest współproducentem całego krążka „FOUND HEAVEN”. Martinowi partnerowali Greg Kurstin (Adele, Beck, Sia, P!nk) i Shawn Everett (Kacey Musgraves, The Killers). Wydawnictwo można już zamawiać w przedsprzedaży.

Oprócz „Lonely Dancers” na „FOUND HEAVEN” znajdą się opublikowane wcześniej „Killing Me”, „Winner” oraz „Never Ending Song”. Single zgromadziły łącznie ponad 130 mln streamów, zyskały także uznanie dziennikarzy „Billboardu”, „Rolling Stone’a”, „Vogue”, serwisu UPROXX i innych.

W ciągu ostatnich kilku lat Conan Gray ugruntował swoją pozycję jako jednego z najbardziej uznanych i wpływowych twórców popowych swojego pokolenia. Słynie z wnikliwych obserwacji w tekstach oraz oryginalności w każdym aspekcie swojej twórczości. Największym hitem w dotychczasowym dorobku jest „Heather”, które zawładnęło sercami słuchaczy z pokolenia Z. W 2020 r. Gray wydał debiutancki album „Kid Krow”, który dotarł do 5. miejsca Billboard 200 oraz na szczyt Billboard Pop Albums, stając się najlepszym debiutem tamtego roku. W 2022 r. ukazał się album „Superache”, który trafił do Top 10 list sprzedaży w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Holandii.

Conan Gray ma na swoim koncie ponad 12 mld streamów. W samym 2022 r. sprzedał ponad 300 tysięcy biletów na swoje koncerty, w tym na występ w legendarnym Eventim Apollo w Londynie. Artysta uraczył publiczność Coachelli niezapomnianymi koncertami. W 2023 r. wystąpił przed niemal 300-tysięczną publicznością na Lollapaloozie w Ameryce Łacińskiej oraz niemal 40-tysięcznym tłumem na Outside Lands. W ubiegłym roku artysta zawładnął także sercami uczestników nowojorskiego Global Citizen Festivalu.

Artysta zyskuje także na znaczeniu w branży modowej. Na ubiegłoroczną Met Galę przybył w specjalnie zaprojektowanym dla niego stroju Balmain. „Vogue”, „Esquire”, „Teen Vogue”, „Insider”, NPR i inne redakcje umieściły go na listach najlepiej ubranych gwiazd wieczoru.

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.02.24, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Conan Gray, Lonely Dancers
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Dickinson
2
Baranovski
3
Mother Mother
4
Various Artists
5
Jennifer Lopez
6
Idles
7
Tomasz Makowiecki
8
John Surman
9
Arthur James
10
Paula Roma
1
Bryce McGuire
2
Rachel Lambert
3
Martin Provost
4
Ethan Coen
5
Justine Triet
6
Han-min Kim
7
Reem Kherici
8
Stéphan Castang
9
S.J. Clarkson
10
Reinaldo Marcus Green
1
Claire Castillon
2
Michael Sowa
3
Hector Kung
4
Claire Douglas
5
Anastazja Drabot
6
Małgorzata Niemtur
7
RuNyx
8
Weronika Wierzchowska
9
Aleksandra Muraszka
10
Marta Mrozińska
1
Katarzyna Minkowska
2
reż. Mariusz Treliński
3
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
4
Gabriela Zapolska
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Opera Krakowska w Krakowie
7
Rodion Szczedrin
8
Jarosław Murawski
9
Michaił Bułhakow
10
Dale Wasserman
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia