Rusza XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Szaloma Asza na opowiadanie

REGULAMIN XVII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Szaloma Asza
Konkurs na opowiadanie o tematyce dowolnej przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Uczestnicy mogą nadesłać tylko jedną pracę o objętości nieprzekraczającej 10 stron, wcześniej niepublikowaną, co dotyczy także Internetu, i nienagradzaną w innych konkursach. (wymagania dot. tekstu: czcionka Times New Roman 12 pkt., interlinia 1 lub 1,5).

Prace oraz podpisany skan oświadczenia i klauzul (dostępne na stronie www.bibliokutno.pl) należy wysłać na adres: konkurs.asz@bibliokutno.pl

Termin nadsyłania prac mija 2 czerwca 2025 roku.

Prace oceniać będzie jury powołane przez organizatora.

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne (łączna pula wynosi 5.000 zł). Ostateczny podział nagród zależy od jurorów.

Istnieje możliwość ufundowania nagród pozaregulaminowych przez organizacje, instytucje i osoby prywatne, w tym Nagrody Prezydenta Miasta Kutno za pracę związaną z Kutnem.

Lista laureatów zostanie ogłoszona we wrześniu 2025 roku na stronie www.bibliokutno.pl.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 11 października 2025 roku, podczas XIV Festiwalu Szaloma Asza. O szczegółach laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie bądź pocztą elektroniczną.

Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji nagrodzonych prac w antologii pokonkursowej oraz w prasie i na portalach internetowych.

Organizator nie pokrywa kosztów podróży.

Informacji udziela: Radosław Wąs, koordynator konkursu, tel.: 24 355 10 12 wew. 104

e-mail: r.was@bibliokutno.pl

Dodaj artykuł do:
(dodano 19.01.25, autor: blackrose)
Tagi: XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Szaloma Asza na opowiadanie
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arjen Anthony Lucassen
2
Sophie Ellis Bextor
3
Il Volo
4
Tom Odell
5
Jean-Michel Jarre
6
Matteo Bocelli
7
Anna Krzeszowiec
8
Twenty One Pilots
9
The Hives
10
Helloween
1
Julien Colonna
2
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
3
Darren Aronofsky
4
Ferzan Özpetek
5
Michael Shanks
6
Samuel Van Grinsven
7
Paolo Cognetti
8
Danny Boyle
9
Mike Flanagan
10
Guillaume Nicloux
1
Liz Lawson
2
Anna Wacławik, Maria Ciesielska
3
Michał Zgajewski
4
Joanna W. Gajzler
5
Katja Hoyer
6
Freida McFadden
7
Grażyna Plebanek
8
Lisa Scottoline
9
Anna Karpińska
10
Elżbieta Pytlarz
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia