Natalia Przybysz prezentuje klip do utworu „Morze jest najlepsze”

Natalia Przybysz pokazała klip do utworu „Morze jest najlepsze”.


Z tej okazji artystka zapowiada, że jeszcze tego lata można spodziewać się od niej nowości wydawniczych. Klip powstał z oddolnej inicjatywy duetu wizualnego Mary & Koko – Mary Gruszeckiej oraz Agnieszki Kokowskiej – i został zrealizowany, podobnie jak album, w malowniczej scenerii Grecji. W główną rolę wcieliła się fotografka i podróżniczka Karolina Karwan.

„Morze jest najlepsze” to pierwszy utwór otwierający album „TAM” – szybko zyskał sympatię słuchaczy i stał się stałym punktem koncertowych setlist Natalii.

Dodaj artykuł do:
(dodano 03.07.25, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Natalia Przybysz, Morze jest najlepsze, klip
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dropkick Murphys
2
Robert Plant
3
Bob Dylan
4
Bioscope
5
Orbit Culture
6
Balu Brigada
7
Eunike Tanzil
8
Of Mice & Men
9
David Gilmour
10
OMD
1
Margherita Ferri
2
Michel Franco
3
Paul Feig
4
Eva Libertad
5
Lynne Ramsay
6
Agnieszka Holland
7
Sebastian Juszczyk
8
Wojciech Smarzowski
9
Bálint Dániel Sós
10
Michał Kwieciński
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia