Hurts w Polsce!

Brytyjski duet Hurts wystąpi w Warszawie 10 lipca 2026 roku na Letniej Scenie Progresji.

Hurts informacje

Hurts, którego twarzą i liderem jest Theo Hutchcraft, od debiutu w 2010 roku konsekwentnie buduje rozpoznawalny świat muzyczny. Ich pierwszy album Happiness okazał się jednym z największych debiutów dekady, trafiając na szczyty list sprzedaży w wielu krajach Europy i przekraczając globalną sprzedaż dwóch milionów egzemplarzy. Płyta zdobyła liczne statusy platynowe i złote, a Hurts szybko zyskali pozycję jednego z najważniejszych głosów brytyjskiej sceny popowej początku lat 2010.

Single „Wonderful Life” i „Stay” stały się międzynarodowymi hitami i do dziś uznawane są za klasyki współczesnego synth-popu. Charakterystyczne połączenie monumentalnych melodii, chłodnej elektroniki i emocjonalnego wokalu sprawiło, że muzyka Hurts nie tylko przetrwała próbę czasu, ale wciąż porusza kolejne pokolenia słuchaczy. Dowodem jest ponowny sukces „Wonderful Life”, który w ostatnich latach ponownie pojawiał się na czołowych miejscach europejskich list przebojów.

W kolejnych latach Hurts wydali albumy Exile, Surrender, Desire i Faith, koncertując na całym świecie i sprzedając setki tysięcy biletów. Znani są z dopracowanych koncertów, w których muzyka, światło i emocje tworzą spójną, intensywną całość. Ich występy to nie tylko zbiór hitów, ale pełne napięcia i atmosfery muzyczne doświadczenie, które na długo zostaje w pamięci publiczności.

Hurts w Warszawie
Warszawski koncert będzie spotkaniem z pełnym przekrojem twórczości zespołu – od utworów, które przyniosły im międzynarodową popularność, po nowsze kompozycje pokazujące ich artystyczną dojrzałość. Letnia Scena Progresji, plenerowa przestrzeń i środek wakacyjnego sezonu stworzą idealne warunki dla jednego z najbardziej stylowych i emocjonalnych koncertów tego lata.

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.03.26, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Hurts w Polsce 2026, Warszawa, Progresja
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Gorillaz
2
Archive
3
Kwiat Jabłoni
4
Balu Brigada
5
Robbie Williams
6
Megadeth
7
Karnivool
8
Lech Janerka
9
Gaerea
10
Avatar
1
Joachim Trier
2
Łukasz Palkowski
3
Gan Bi
4
David Borenstein, Pavel Talankin
5
Christophe Gans
6
Chloe Zhao
7
Michel Franco
8
Margherita Ferri
9
Paolo Sorrentino
10
Eva Libertad
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia