Josephine i kabaret pełen wampirów

Wspólnie z Pawłem Zapendowskim zapraszamy na czwartą odsłoną Shitownika Paryskiego. Tym razem czekają na Was dwa zadania. Możecie odpowiedzieć na oba lub tylko jedno z nich.

Pierwszym zadaniem konkursowym jest wypowiedź na temat: "Mój Paryż", na podstawie wybranej przez siebie postaci historycznej, literackiej, książki, filmu, artysty itp. albo wspomnienia, jeśli znasz to miasto osobiście. Napisz jaki jest "Twój Paryż"? Zadaniu towarzyszy rozmowa z Elisabeth Dudą, która potrwa od 10.03 w serwisie nakanapie.pl. Elisabeth Duda wybierze również dwa najciekawsze wpisy.

Głównymi nagrodami za dwa najciekawsze wpisy, ufundowanymi przez wydawnictwa, są książki: "Mój Paryż" i "Żożo i Lulu" Elisabeth Dudy. Nagrodzony wpis znajdzie się również w "Shitowniku paryskim".

Drugim zadaniem konkursowym jest opis paryskiego wampira. W odsłonie czwartej Shitownika paryskiego przeczytacie opis rozdziału toczącego się w paryskim kabarecie. Holy Plotter przychodzi na rewię kabaretową z udziałem Josephiny Baker. Tego wieczora, na sali i za kulisami teatru daje się zauważyć nadzwyczajna ilość wampirów. Opiszcie jednego z nich.

Główną nagrodą, za najciekawszy wpis, ufundowaną przez nakanapie.pl jest książka "Wampiry. Historia z zimną krwią spisana". Nagrodzona praca znajdzie się również w "Shitowniku paryskim".

Więcej o czwartej odsłonie Shitownika Paryskiego: http://nakanapie.pl/konkursy/josephine-i-kabarert-pelen-wampirow-odslona-czwarta  

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.03.11, autor: redakcja)
Dział literatura
Tagi: shitownik paryski
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Luis Ortega
2
Jagoda Szelc
3
Łukasz Grzegorzek
4
Asghar Farhadi
5
Tomasz Konecki
6
Daniel Robbins
7
Ralph Fiennes
8
Claire Denis
9
Sara Colangelo
10
Babis Makridis
1
Martin Baltscheit
2
Morris Panych
3
Witold Gombrowicz
4
Przemysław Pilarski
5
Piotr Ratajczak (reż.)
6
Aleksander Fredro
7
Jakub Skrzywanek (reż.)
8
Anna Gryszkówna
9
Aldona Figura (reż.)
10
Dorota Masłowska
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia