Zygmunt Zdrojewicz (pod redakcją)
Tajemniczy świat kobiecego orgazmu

Sypialnia stająca się miejscem prawdziwej radości.

Kobieta – dla większości mężczyzn świat nieodkryty, istota z innej planety. Tak naprawdę potrafi zaskoczyć nawet samą siebie. Jedna romantyczna, druga wręcz przeciwnie. Jedna czuła, druga zupełnie oziębła. Każda kobieta jest inna, jednak łączy je wiele. Coraz więcej kobiet pragnie odkryć samą siebie, również w kwestii seksu. Należysz do tej grupy? A może jesteś mężczyzną, który chce lepiej zrozumieć kobiecy świat? Bez względu czy jesteś w pierwszej czy drugiej grupie, koniecznie sięgnij po „Tajemniczy świat kobiecego orgazmu” napisany pod redakcją Zygmunta Zdrojewicza. Publikacja przyjemna, ale i niezwykle użyteczna. Jej walory poznawcze i praktyczne powinny zostać wcielone w życie w każdej sypialni.

Seks nadal w naszym społeczeństwie jest tematem tabu. Mimo, że słyszy się o nim niemal każdego dnia. Przywołuje się go w mediach, podczas rozmów w pracy czy na ulicy. Tematu tego nie unikniemy, mimo że wielu z nas nadal na magiczne słowo „seks” reaguje wypiekami. Jednak coraz większe grono ludzi zaczyna dostrzegać, że seks to nie tylko przyjemność, ale bardzo ważny element w tworzeniu szczęśliwego i trwałego związku. Czerpanie z niego prawdziwej przyjemności, nie powinno być powodem do wstydu, ale do radości, że możemy spełniać się w tej dziedzinie życia. Na pewno pomoże nam w tym książka pt. „Tajemniczy świat kobiecego orgazmu”. Czym różni się od poradników, od których uginają się półki w księgarniach? Przede wszystkim to nie jest poradnik. To rozprawa o kobiecej seksualności bez porad z cyklu: co zrobić, aby przeżywać orgazm za orgazmem.

Rozprawa przystępna absolutnie dla każdego. Napisali ją profesorowie, doktorzy, magistrzy, ale i studenci. Jednak nie odnajdziecie w nich akademickich sformułowań niezrozumiałych dla reszty świata. Walorem tej publikacji jest też szerokie ujęcie tematu kobiecej seksualności. Odnajdziecie w niej m.in. wątki historyczne, opowiadające o tym, jak niegdyś traktowano kobietę, jej ciało i potrzeby seksualne. W tym miejscu na pewno pojawi się myśl: jak dobrze, że nie żyjemy w tamtych czasach, ale i jak dobrze, że nie żyjemy w innej kulturze, gdzie seks dla kobiety jest sprowadzany tylko do jednej roli: rozmnażania. W niektórych krajach kobiety nadal nie mogę czerpać radości z seksu, a jako małe dziewczynki są okaleczane poprzez pozbawienie np. łechtaczki, żeby tylko nie mogły poczuć przyjemności.

Mało kto z nas zdaje sobie sprawę z tego, że kobiecy orgazm nadal jest uwarunkowany społecznie i psychologicznie. Dodatkowo, na jego jakość wpływa bardzo wiele różnorodnych czynników. To czy kobieta jest w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej jest w tym przypadku elementem kluczowym. Dodam, że publikacja jest oparta o liczne badania, co czyni ja jeszcze bardziej wiarygodną. „Tajemniczy świat kobiecego orgazmu” to publikacja rzetelna i w pełni wyczerpująca temat. Zatem można ją polecić każdemu, kto chociaż trochę jest zainteresowany życiem seksualnym.

Joanna Ulanowicz
(joanna.ulanowicz@irka.com.pl)

Tajemniczy świat kobiecego orgazmu, pod redakcją Zygmunta Zdrojewicza, wydanie II poprawione i rozszerzone; Wydawnictwo Continu

średnia ocena:
oceń utwór:
Dodaj artykuł do:
(dodano 27.11.16 autor: asia_0506)
Dział literatura
Tagi: seks, orgazm, kobieta, przyjemność, radość z seksu
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bartosiewicz Edyta
2
Jabłońska Zuza
3
Happysad
4
Gardot Melody
5
Stevens Sufjan
6
Nothing But Thieves
7
Nowak Adam, Akustyk Amigos
8
Świerczyńska Natalia
9
Bocelli Andrea
10
Bukartyk Piotr
1
Stéphane Haskell
2
Ferzan Ozpetek
3
Anna Wieczur-Bluszcz
4
Michał Wnuk
5
Michał Kondrat
6
Wang Xiaoshuai
7
Lech Majewski
8
Diao Yinan
9
Kōji Fukada
10
Gábor Reisz
1
Wilhelm Kate
2
Cook Robin
3
Lepore Jill
4
Tokarczuk Olga
5
Rudzka Zyta
6
Hansen Dorte
7
Ostrowska Agata
8
Adamowicz Alina, Godecka Joanna
9
Brennan Sarah Rees
10
Bednarek Adrian , Ćwirlej Ryszard , Greń Hanna , Guzowska Marta , Janiszewska Izabela , Małecki Robert , Matyszczak Marta , Rogala Małgorzata , Stachula Magda , Szczygielski Bartosz , Zielke Mariusz , Żarski Przemysław
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia