Spotkanie wokół książki „Seksuolożki. Sekrety gabinetów”

Serdecznie zapraszamy 30 września o godz. 18:30 do Nowego Teatru w Warszawie na wyjątkowe spotkanie wokół książki „Seksuolożki.  Sekrety gabinetów” Marty Szarejko.

Wydawnictwo ZNAK
Spotkanie poprowadzi Anna Dziewit- Meller

Dlaczego kobiety w Polsce nie akceptują swojego ciała? Skąd się to bierze? Jakie pytanie najczęściej zadają pacjentki gabinetów seksuolożek?

Z kobietami seksuolożkami o kobiecej seksualności szczerze rozmawia Marta Szarejko, dziennikarka i publicystka. Razem ze swoimi rozmówczyniami odkrywa sekrety polskich gabinetów seksuologicznych. Zadaje pytania, na które chciałybyśmy poznać odpowiedzi, ale dotychczas nie miałyśmy kogo zapytać.

Gośćmi specjalnymi będzie autorka książki Marta Szarejko oraz jej wspaniałe bohaterki:

Marta Szarejko (1983): dziennikarka, reportażystka. Autorka książki o bezdomnych „Nie ma o czym mówić”, za którą została nominowana do Literackiej Nagrody  Europy Środkowej Angelus, i zbioru reportaży o kompleksach osób z małych miejscowości mieszkających w dużych miastach „Zaduch”. Publikowała w Dużym Formacie, Dwutygodniku, Nowych Książkach, Kulturze Miasta, Chimerze, Elle, PANI. Laureatka Konkursu Stypendialnego Fundacji Herodot im. Ryszarda Kapuścińskiego.

Izabela Jąderek: psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi psychoterapię indywidualną, a także rodzin i par. Jest certyfikowanym doradcą okołotestowym w zakresie HIV/AIDS Krajowego Centrum ds. Aids, Agendy Ministerstwa Zdrowia. Związana z Centrum Terapii Lew­ Starowicz.

Aleksandra Józefowska: pedagożka, trenerka, psychoterapeutka i edukatorka seksualna, założycielka grupy edukatorów seksualnych Ponton przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny – koordynowała jej pracę przez 16 lat. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności psychospołecznych i edukacji psychoseksualnej dla młodzieży i dorosłych ­– rodziców i kadry pedagogicznej. Od lat udziela wsparcia psychologicznego i edukacyjnego kobietom i nastolatkom w ramach Telefonu Zaufania. Pracuje jako psychoterapeutka m.in. w Bliskim Miejscu w Warszawie.

Alicja Długołęcka: edukatorka seksualna, pedagożka, terapeutka. Wykładowczyni na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie i na Podyplomowych Studiach Wychowania Seksualnego na UW. Autorka książek i artykułów, m.in. monografii Edukacja seksualna, Zwykłej książki o tym, skąd się biorą dzieci, Seks na Wysokich Obcasach, Wdzięczność. Szczególnie bliskie są jej tematy związane z seksualnością kobiet, osób z różnymi niepełnosprawnościami, dzieci i młodzieży, seniorów.

Marta Niedźwiecka: psycholożka, sex coach. Współautorka książki Slow sex o współczesnej adaptacji wiedzy tantrycznej. Prowadzi gabinet terapeutyczny, warsztaty rozwojowe i podcast O zmierzchu o seksualności, ciele i emocjach.

Agata Loewe: psychoterapeutka, seksuolożka, założycielka Instytutu Pozytywnej Seksualności. Członkini Światowej Organizacji Zdrowia Seksualnego WAS. Od 2009 roku współpracuje z instytucjami działającymi na rzecz równości w zakresie płci i dostępu do praw seksualnych. Prowadzi prywatną praktykę, organizuje zajęcia dla osób, które chcą lepiej rozumieć swoją seksualność.

Izabela Dziugieł: psycholożka, psychoterapeutka, seksuolożka, edukatorka seksualna. Zajmuje się bólem, brakiem pożądania, problemami z orgazmem. Stosuje seksuologiczną pracę z ciałem.

Wstęp wolny

Dodaj artykuł do:
(dodano 25.09.19, autor: blackrose)
Dział literatura
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Schafter
2
Coldplay
3
Ostrowska Małgorzata
4
Happysad
5
Kaminski Ralph
6
Łydka Grubasa
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Łukasz Kośmicki
2
Ludovic Bernard
3
Marcin Głowacki
4
Luciano Onetti, Nicolas Onetti
5
Karim Ainouz
6
Rian Johnson
7
Monika Jordan-Młodzianowska
8
ike Flanagan
9
Roland Emmerich
10
Marcin Ziębiński
1
Minier Bernard
2
Majewska-Brown Nina
3
Ornacka Ewa
4
Amos Oz, Szira Chadad
5
Kalicińska Katarzyna
6
Rutherfurd Edward
7
Ziemiański Andrzej
8
Beckett Simon
9
Dahl Arne
10
Vonnegut Kurt
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Michaił Bułhakow
8
Jarosław Murawski
9
Dale Wasserman
10
Nick Dear
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia