MY Kobieta - program rozwojowy dla Kobiet w Warszawie

„MY Kobieta to podróż rozwojowa, od swojej autentyczności, przez integrację zasobów, pomysłów i doświadczeń, do inspiracji i działania. Pomaga pozbyć się blokad w działaniu. Daje wzmocnienie i chęć do dalszego działania.” – Ewa. „Warsztaty otworzymy mi drogę i dały wiele narzędzi do działania w pracy z kobietami. Wychodzę z gotowym pomysłem na siebie i głową otwartą na nowe doświadczenia.” – Iwona. „Program pozwala zatrzymać się i w tym zatrzymaniu znaleźć drogę do siebie. Kim jestem? Kim będę? Tu znajdujesz odpowiedzi w sobie.” – Ania. „Poczułam, że jestem kobietą, tą na którą zawsze czekałam. Kropki się połączyły.” – Ewa.

Program składa się z trzech dwudniowych warsztatów w terminach: 25-26.01.2020; 29.02-01.03.2020; 28-29.03.2020

Moduł 1 - Autentyczność - Podróż do Siebie - Twoje Zasoby i Relacja z Sobą
Moduł 2 - Kobieta -  Integralność, Kobiecość, Bramy do Nowego, Miłość w Działaniu
Moduł 3 - Spełnione Marzenie - Twój Cel, Plan Działania, Podróż Bohaterki.

Zapraszam na 4-tą edycję programu MY Kobieta. Jeśli chcesz działać na rzecz innych kobiet, lub działasz już, to ten program jest dla Ciebie. Inne kobiety już wzięły udział i działają. Poniżej kilka słów o trzech modułach programu. Więcej dowiesz się z mojej strony: https://obrazwcoachingu.pl/program-rozwojowy-my-kobieta/ lub bezpośrednio ode mnie - tel. 608 793 352. Do usłyszenia, do zobaczenia, Dorota Raniszewska

Więcej o programie:
MY Kobieta to program dla tych z Was, które chcą zrealizować swoje marzenie. Zgłoś się i weź udział, jeśli potrzebujesz do końca uwierzyć w to, że wszystko, czego potrzebujesz, już masz, jesteś gotowa, aby zacząć działać, nie musisz czekać na kolejny dyplom. Chcesz dopracować swój plan działania, zacząć działać i zyskać wzmacniające relacje, aby z zaufaniem do siebie samej spełniać swoje marzenie. W programie biorą udział Kobiety zmotywowane do działania, zawodowo czynne lub dopiero rozpoczynające karierę, menedżerki, trenerki, psycholożki, fotografki - kobiety różnych zawodów, które spełniają się poprzez działania skierowane do kobiet.

Program skupia się na:
- Rozwoju autentyczności oraz poczucia, że jesteś kompletna i w pełni wartościowa w oparciu o swoje doświadczenie, refleksję życiową i podejmowane działania.
- Duchowemu przebudzeniu kobiecości, lepszemu zrozumieniu siebie i życia w obszarze samotności, miłości i wolności oraz działania z poziomu serca.
- Przygotowaniu się do prowadzenia działań na rzecz kobiet lub wzmocnieniu się na dotychczasowej drodze, umiejętnościom planowania, przygotowywania i komunikowaniu działań, wykorzystaniu inspiracji z książki „Kobieta” w pracy z kobietami.
- Program „MY Kobieta” przygotowuje duchowo, mentalnie i narzędziowo do pracy z kobietami. Ma na celu wzmacniać kobiety, które pracują rozwojowo na rzecz kobiet poprzez uzyskanie klarowności co do swoich możliwości, wzmacnianie swojej autentyczności w  działaniu, dodatkowo wykorzystanie książki „Kobieta” jako źródła inspiracji, przykładów i pogłębionej refleksji podczas pracy z kobietami oraz nabycie ważnych umiejętności w projektowaniu, kontraktowaniu i organizacji działań rozwojowych.

Program jest autorskim programem rozwojowym opartym o praktykę life coachingu, pracę nad książką „Kobieta”, własne doświadczenie życiowe i rozwojowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju umiejętności społecznych i życia. Praca opiera się m.in. o różnorodne ćwiczenia rozwojowe, wspólne prowadzenie refleksji i wymianę myśli i doświadczeń, robienie zdjęć, doświadczanie siebie podczas działań twórczych wykorzystujących obraz, ruch i słowo, doświadczanie emocji i myśli w przyrodzie, medytacje Osho, które prowadzi Marta Obrycka, certyfikowana facylitatorka medytacji Osho.

Główne korzyści z udziału:
- Odkrycie bogactwa własnych zasobów i mądrości
- Poczucie się silniejszą i pewniejszą siebie
- Rozwój osobisty Kobiety
- Przygotowanie się do pracy z innymi merytorycznie, duchowo, emocjonalnie
- Nawiązanie kontaktów z innymi Kobietami, realizującymi cele zawodowe i społeczne - wzmacniająca inspiracja
- Dołączenie do grona Kobiet zaangażowanych społecznie na rzecz Kobiet
- Przyczynianie się do wzmocnienia Kobiet w Polsce
- Wzmocnienie samej siebie
- Nadanie nowego sensu własnym doświadczeniom życiowym
- Podawanie dalej własnej pasji, talentów, mądrości życiowej i dobrej energii
- Rozwinięcie własnego warsztatu zawodowego.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.11.19, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Fabijański Sebastian
2
Airbag
3
Ware Jessie
4
Marcin Wasilewski Trio
5
Miller Mac
6
Tęskno
7
Ala|Zastary
8
Czesław Śpiewa
9
Happysad
10
Norah Jones
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Wojciech Kasperski
8
Jim Jarmusch
9
Park Chan-wook
10
Mel Gibson
1
Montero Carla
2
Moriarty Liane
3
Musso Guillaume
4
Falcones Ildefonso
5
Pilipiuk Andrzej
6
Perkins Stephanie
7
Kordel Magdalena
8
Iggulden Conn
9
Herbert Frank
10
Uson Clara
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia