Scent Of The Day: Wielka Wymiana Perfum + Targi Rzeczy Pachnących

Już 14 marca w klubo-kawiarni Znajomi Znajomych w Warszawie odbędzie się darmowy dla publiczności oraz wystawców event:

SCENT OF THE DAY: WIELKA WYMIANA PERFUM + TARGI RZECZY PACHNĄCYCH

Czas trwania: 10.00-15:00

Adres: Wilcza 58A Warszawa

link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/171246150778784/

Miłośnicy perfum i pachnących gadżetów będą mieli możliwość spotkać się na pierwszym evencie podczas którego będą mogli wymienić się perfumami ze swoich prywatnych kolekcji. Będą mogli również sprzedać lub kupić zapachy ze zbiorów innych perfumoholików. Poza perfumami, podczas wydarzenia zorganizowanego przez Anię Korzeniewską, autorkę bloga SCENTOFTHEDAY.pl będzie można zakupić również pachnące wyroby od małych manufaktur i niszowych, mało znanych marek perfumowych. Event jest darmowy zarówno dla wystawców jak i dla odwiedzających.

Oprócz samej wymiany zapachowej i pachnących zakupów, odwiedzający będą mogli liczyć na wykłady perfumowe. Dla odwiedzających event przewidziane są również konkursy, w których do wygrania będą cenne nagrody ufundowane przez wystawców.

“To pierwsze takie wydarzenie - bardzo chciałam, żeby w polskim świecie zapachowym zaczęło się coś dziać na szerszą skalę. Mamy wprawdzie spotkania perfumoholików organizowane w małych, kilkunastoosobowych grupach, ale dużego wydarzenia, na którym każdy będzie mógł wzbogacić swoją kolekcję, lub sprzedać zapachy, które już się znudziły jeszcze nie było. Zależało mi również na tym, aby poszerzyć perspektywę postrzegania zapachów. W końcu to nie tylko perfumy, ale również kosmetyki, świece, zapachy do wnętrz, czy pachnąca biżuteria. Stąd właśnie pomysł na taki event i stąd cała nazwa mojej działalności SCENT OF THE DAY. W końcu zapachy otaczają nas codziennie - w domu, w pracy, na ulicy, w samochodzie i w dużej mierze sami jesteśmy w stanie zaprojektować to, jak pachnie nasze życie każdego dnia. Dlatego pokazuję świat zapachów na szkoleniach i warsztatach które prowadzę i dlatego powstał event, który mam nadzieję jest dopiero pierwszym z wielu, które zorganizuję. Z tego miejsca muszę od razu podziękować wszystkim patronom i partnerom, oraz mojej prawej ręce Kamilowi Ziai - bez nich wszystkich na pewno byłoby o wiele trudniej.” - mówi Ania Korzeniewska, pomysłodawczyni i organizatorka SCENT OF THE DAY.

Patronami i partnerami wydarzenia są:

ZNAJOMI ZNAJOMYCH, ORSAY i NEWSPOINT.

Dodaj artykuł do:
(dodano 06.03.20, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Herbut Igor
2
Pearl Jam
3
Jan Rapowanie , Nocny
4
Renata Przemyk
5
Rojek Artur
6
Płomień 81
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Yi'nan Diao
2
Nat Faxon, Jim Rash
3
Jan Komasa
4
Destin Daniel Cretton
5
Robert Gliński
6
Piotr Adamski
7
Marco Bellocchio
8
Kristina Grozeva, Petar Valchanov
9
Giuseppe Capotondi
10
Warwick Thornton
1
Lars von Trier
2
reż. Mariusz Treliński
3
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
4
Gabriela Zapolska
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
7
Rodion Szczedrin
8
Jarosław Murawski
9
Michaił Bułhakow
10
Dale Wasserman
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia