Nadchodzi 11. Międzynarodowy Festiwal Tańca Warsaw CI Flow!

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie zaprasza w terminie: 20- 25 sierpnia 2020 na 11. Międzynarodowy Festiwal Tańca Warsaw CI Flow.

Warsaw CI Flow to międzynarodowy festiwal tańca, który rozwijał się i ewoluował pod wpływem nurtów kształtujących technikę Kontakt Improwizacji przez ostatnie 10 lat. Program festiwalu rokrocznie adresuje różnorodne potrzeby, aby tworzyć przestrzeń na badanie przenikających się nurtów, technik i praktyk w obszarze KI, tańca współczesnego i performance.

Tegoroczna edycja festiwalu będzie przestrzenią eksploracji kontakt improwizacji jako techniki tańca, zjawiska kulturotwórczego i społecznego, przestrzenią nauki, badania i eksperymentu, zarówno w obszarze samej techniki tańca, jak i w szerszym kontekście. Poprzez swobodne odkrywanie ruchu, naszej kreatywności i percepcji zmysłowej będziemy eksplorować zasoby kontakt improwizacji i jej wielowymiarowość.

Liczba uczestników festiwalu będzie ograniczona, aby zapewnić bezpieczeństwo w związku z obecną sytuacją oraz wprowadzonymi regulacjami. Uczestnicy będą mieć wybór i szansę tańczyć solo, jak i w duecie, w małych lub większych grupach, na zewnątrz i wewnątrz.

W celu dotarcia do tych, którzy nie będą w stanie uczestniczyć fizycznie, program festiwalu poszerzony został o działania w przestrzeni Internetu. Aby umożliwić wszystkim spotkanie i praktykę pomimo dzielących kilometrów i ograniczeń, niektóre z warsztatów i wydarzeń będą dostępne online.

źródło: organizator

Dodaj artykuł do:
(dodano 31.07.20, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bartosiewicz Edyta
2
Jabłońska Zuza
3
Happysad
4
Gardot Melody
5
Stevens Sufjan
6
Nothing But Thieves
7
Nowak Adam, Akustyk Amigos
8
Świerczyńska Natalia
9
Bocelli Andrea
10
Bukartyk Piotr
1
Stéphane Haskell
2
Ferzan Ozpetek
3
Anna Wieczur-Bluszcz
4
Michał Wnuk
5
Michał Kondrat
6
Wang Xiaoshuai
7
Lech Majewski
8
Diao Yinan
9
Kōji Fukada
10
Gábor Reisz
1
Wilhelm Kate
2
Cook Robin
3
Lepore Jill
4
Tokarczuk Olga
5
Rudzka Zyta
6
Hansen Dorte
7
Ostrowska Agata
8
Adamowicz Alina, Godecka Joanna
9
Brennan Sarah Rees
10
Bednarek Adrian , Ćwirlej Ryszard , Greń Hanna , Guzowska Marta , Janiszewska Izabela , Małecki Robert , Matyszczak Marta , Rogala Małgorzata , Stachula Magda , Szczygielski Bartosz , Zielke Mariusz , Żarski Przemysław
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia