Pierwsze Targi plakatu i ilustracji online

Poszukujesz wyjątkowej dekoracji do domu na Święta? Marzysz, aby zmienić wystrój swojego mieszkania? A może chciałbyś sprawić przyjemność i prezent biskim? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w akcji #KupujŚwiadomieNaŚwięta współorganizowanej przez Targi Plakatu i Ilustracji online!

Już od 5 do 11 grudnia na Facebooku (facebook.com/targiplakatuiilustracji) i stronie internetowej (kupujswiadomie.pl) zaprezentowani zostaną polscy twórcy i ich artystyczne propozycje! Nie zabraknie unikalnych plakatów, kalendarzy czy świątecznych kartek i ilustracji , a także promocji czy rabatów.

Polscy artyści już w grudniu w Twoim domu!

Kiedy?

5-11 grudnia

Gdzie?

www.kupujswiadomie.pl
www.facebook.com/TargiPlakatuiIlustracji

#KupujŚwiadomieNaŚwieta

Świadome zakupy, to przede wszystkim docenianie polskich twórców, artystów którzy mają kreatywny wkład w tworzenie polskiego designu, wpływają na rozwój i trendy wnętrzarskie. Zapewne masz świadomość, że kupowanie powielonych w tysiącach sztuk plakatów w antyramach jest pożywką masowej konsumpcji i nie ma wiele wspólnego z obcowaniem ze sztuką i designem.

Hasło #KupujŚwiadomie nabiera też nowego wymiaru gdyż teraz działa także online - co jest szczególnie ważne w obecnych czasach. Bez wychodzenia z domu, na kanapie, z kubkiem gorącej czekolady możesz oglądać, zadawać pytania, komentować i kupować! Pamiętaj, że kupując od polskich artystów i twórców masz realny wpływ na rozwój polskich mikro firm, a każda dobrze wydana złotówka się liczy. Świadomość odpowiedzialnych  zakupów jest dziś niezwykle ważna, dlatego dziel się nią z innymi, możesz robić to w gronie przyjaciół czy rodziny lub zaprosić ich online na www.kupujswiadomie.pl

Artystyczne prezenty na Święta

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, podczas tych targów na pewno znajdziesz coś wartościowego. Unikalny ręcznie malowany obraz, ciekawy plakat, grafika, kubek, kartka świąteczna czy kalendarz – to wszystko i jeszcze więcej już w grudniu! Oprócz świetnego prezentu otrzymujesz unikalny produkt, który jest stworzony przez artystę i nie produkowany na szeroka skalę. Warto obdarować taką wyjątkowością swoich bliskich czy przyjaciół.

W jaki sposób to działa i jak kupować online?

Za pośrednictwem Facebooka targów Plakatu i ilustracji możecie oglądać prezentacje różnych artystów. Nie zabraknie wyjątkowych promocji, rabatów czy gratisów. Od 5 do 11 grudnia codziennie będą pojawiać się różne oferty przygotowane przez wystawców akcji #KupujŚwiadomieNaŚwięta. Cały katalog znajdziecie w jednym miejscu na stronie www.kupujswiadomie.pl – dzięki temu będziecie mieć szerszy wybór. Wśród ofert wystawców znajdziecie nie tylko kartki, plakaty, świąteczne ilustracje, ale także modę, naturalne kosmetyki, świece sojowe i wiele innych ciekawych prezentów. Udział jest całkowicie bezpłatny, nie musisz się nigdzie rejestrować. Jednak warto zapisać się na newsletter na stronie www.kupujswiadomie.pl/newsletter – wówczas otrzymasz powiadomienie o specjalnych rabatach i gratisach, a nie zabraknie niespodzianek i ciekawych okazji.

W jaki sposób kupujesz  z rabatem targowym?

To bardzo proste. Wszyscy wystawcy będą zaprezentowani w katalogu rabatowym na stronie www.kupujswiadomie.pl – możesz odwiedzić ich sklep internetowy lub profil na FB  i dokonać transakcji bezpośrednio z rabatem podając kod rabatowy KupujŚwiadomie.

Idea #KupujŚwiadomie promowana przez organizatorów od kilku lat, teraz zyskuje jeszcze więcej na znaczeniu. Przedświąteczną inicjatywę współtworzą również organizatorzy Targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting oraz Targów Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty.  Dzięki temu tematyka akcji #KupujŚwiadomieNaŚwięta jest szeroka, a katalog rabatowy będzie obejmował specjalne oferty twórców plakatu, projektantów mody i kosmetycznych manufaktur.

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.12.20, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Cohen
2
Maria Sødahl
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Jim Jarmusch
10
Wojciech Kasperski
1
Burton Jessie
2
Macht Christopher
3
Halber Małgorzata , Drenda Olga
4
Socha Natasza
5
Jensen Louise
6
Coben Harlan
7
Adamowicz Alina, Godecka Joanna
8
Ostrowska Agata
9
Moyes Jojo
10
Lepore Jill
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia