Duży Targ Społeczny Big Book Festival 2021

Jedno z najbardziej lubianych wydarzeń Big Book Cafe & Festival!

Big Book Festival 2021

Setki świetnych książek za 5 lub 10 PLN!
26-27 czerwca
12.00-20.00
Centrum Łowicka
ul. Łowicka 21
Dwa dni, podczas których możecie swobodnie przebierać wśród podarowanych nam książek - używanych, ale będących z świetnym stanie. Przygotowujemy dla Was około tysiąca tytułów z drugiej ręki, w tym prawdziwych skarbów, bestsellerów, a nierzadko także nowości. Wszystkie te książki są nam podarowane przez czytelników: zaprzyjaźnionych pisarzy, redaktorów, artystów, krytyków literackich, tłumaczy, bywalców Big Book Cafe oraz sąsiadów. Trafiają do nas z ich prywatnych bibliotek i dostają drugie życie w Waszych domach i zbiorach. Targ Społeczny to okazja, by zławić prawdziwe perły, niedostępne już ani w księgarniach, ani aukcjach. Wśród książek są różne gatunki literatury, tytuły polskie i światowe, także w językach obcych, nierzadko wśród darów są zupełne nowości i tytuły niedawno nagradzane, o których wciąż jest głośno.
Przyjdź i złów coś dla siebie!
Zapraszamy z torbami, bo wielu uczestników targu robi u nas naprawdę okazałe zakupy. Na miejscu do kupienia będą także specjalne torby festiwalowe, duże i z wytrzymałej bawełny.

Wszystkie książki wyceniamy na symboliczne 5 albo 10 PLN.

CHCESZ NAM PRZEKAZAĆ KSIĄŻKI NA TARG?
Zapraszamy do Big Book Cafe codziennie od 10 do 18.00. Książki przyjmują bariści, oni również oglądają dary i decydują, czy możemy przyjąć wszystkie.
WAŻNE:  przyjmujemy książki nie starsze niż 20 lat, z wyjątkiem encyklopedii, podręczników, poradników, leksykonów itp. Za podarunek i wsparcie chętnie podziękujemy szerokim uśmiechem i pyszną kawą.

Każda przekazana nam książka jest cegiełką, można ją kupić za 5 albo 10 PLN i w ten sposob wesprzeć działanie Fundacji "Kultura nie boli", która realizuje dla Was około 200 wydarzeń literackich rocznie.

W tym roku Duży Targ Społeczny Big Book Festival zorganizujemy przy ul. Łowickiej 21, w Centrum Łowicka, czyli jednej z dwóch lokalizacji festiwalu. Wszystkie jego wydarzenia odbywają się w Big Book Cafe i Centrum Łowicka.

Cały dochód z Dużego Targu Big Book Festoval 2021 pomoże nam opłacić koszty związane z organizacją 9. edycji międzynarodowego festiwalu czytania, który pod hasłem JESZCZE BĘDZIE NAJPIĘKNIEJ! tworzymy od 25 do 27 czerwca w Warszawie i online.
Wszystkie szczegóły programu będą pojawiały się na https://bigbookfestival.pl/ oraz w wydarzeniu Facebook.
Dołącz i bądź na bieżąco!

Podczas Dużego Targu Książki obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z pandemią Covid-19. Dokładne informacje znajdziesz na https://bigbookfestival.pl/, wszelkich informacji udzielają nasi wolontariusze.

Obowiązuje dezynfekcja rąk, zachowywanie dystansu i przestrzeganie limitu osób przebywających w strefie targu. W pomieszczeniach obowiązuje noszenie maseczek zakrywających i usta, i nos.
Nasi wolontariusze pomogą Wam skorzystać z zakupów w dobrej, pogodnej i zdrowej atmosferze.

Masz pytanie? Napisz wiadomość prywatną w aplikacji Messenger / Facebook na naszym profilu. Lub napisz post w dyskusji.

Dziękujemy za wsparcie, zapraszamy do oddawania nam książek w dobrym stanie oraz na zakupy tergowe podczas Big Book Festival!
Podaj dalej, zaproś znajomych!

Dodaj artykuł do:
(dodano 08.06.21, autor: blackrose)
Dział literatura
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Wojciech Kasperski
8
Jim Jarmusch
9
Park Chan-wook
10
Mel Gibson
1
Morton Kate
2
Chapman Emma
3
Masterton Graham
4
David Hatcher Childress
5
Terry Pratchett
6
Michael Katz Krefeld
7
James Marlon
8
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
9
Susan Elizabeth Phillips
10
Nadia Sawczenko
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia