Porozmawiajmy o kulturach arabskich!

Porozmawiajmy o kulturach arabskich!

Zawsze chciałeś porozmawiać z kimś o kulturze arabskiej, ale nie miałeś kogo zapytać? Chcesz wiedzieć jak wygląda życie w Afryce Północnej czy Azji Południowo-Zachodniej, ale nie znasz nikogo, kto stamtąd pochodzi?

"Let's Talk Arabic Cultures! Porozmawiajmy o kulturach arabskich!" to wydarzenie, podczas którego każda z osób uczestniczących będzie mogła zadać dowolne pytania i indywidualnie porozmawiać o kulturze arabskiej z czwórką arabskich mieszkańców Krakowa na zasadzie zbliżonej do idei Żywej Biblioteki (sprawdź czym jest metoda Żywej Biblioteki tutaj: http://zywabibliotekapolska.pl/zywa-biblioteka/metoda/). Uczestnicy spotkania będą mieli także okazję spróbować arabskich słodyczy.

Gośćmi spotkania będą goście Ehab al-Otibi, Saloua Pazdor oraz Rim Shalhoub. Spotkanie z Nowymi Krakowianami z krajów arabskich odbędzie się w języku polskim i angielskim.

Wydarzenie odbędzie się 1 października o 19:30 - 21:00  w Centrum Wielokulturowym w Krakowie przy al. Daszyńskiego 22 w Krakowie.

Ilość miejsc ograniczona (15 miejsc). Możliwość indywidualnej rozmowy z każdym i każdą z naszych gości będzie ograniczona do 8 minut na osobę.

Osoby chętne do udziału w spotkaniu prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/dfnD8vdDc4WPA3E76. Rejestracja będzie czynna do 29 września 2021 roku.

Bezpośrednio przed spotkaniem (od godziny 18:00) w Centrum Wielokulturowym w Krakowie odbędzie się spotkanie z Nowymi Krakowianami pochodzącymi z Afganistanu pod tytułem “Let's talk Afghanistan! Porozmawiajmy o Afganistanie!”, podczas którego będzie można porozmawiać z mieszkańcami Krakowa pochodzącymi z Afganistanu (to wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Link do wydarzenia: https://bit.ly/LetsTalkAfghanistan).

Oba spotkania są częścią Festiwalu Wielokulturowego - Nowi Krakowianie 2021. Aby dowiedzieć się więcej i poznać program wydarzenia, wejdź tutaj: https://www.facebook.com/events/353622983152807.

Organizatorzy: Centrum Wielokulturowe w Krakowie, Internationaler Bund Polska, Stowarzyszenie Willa Decjusza, Instytut Kultury Willa Decjusza, Program Otwarty Kraków.

Dodaj artykuł do:
(dodano 26.09.21, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Mazolewski Wojtek
2
Various Artists
3
Gahan Dave , Soulsavers
4
V/A
5
Czesław Śpiewa
6
Happysad
7
Norah Jones
8
Madelkeine Peyroux
9
Brodka
10
1
Mohammad Rasoulof
2
Harry Macqueen
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Wojciech Kasperski
10
Jim Jarmusch
1
Bartosiak Jacek , Zychowicz Piotr
2
Trygve Gulbranssen
3
Kawka Magdalena
4
David Hatcher Childress
5
James Marlon
6
Michael Katz Krefeld
7
Terry Pratchett
8
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
9
Susan Elizabeth Phillips
10
Nadia Sawczenko
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Michaił Bułhakow
8
Jarosław Murawski
9
Dale Wasserman
10
Nick Dear
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia