„Kraina złotych kłamstw“: Spotkanie z Anną Górną w Big Book Cafe w Warszawie

Wojciech Chmielarz anonsuje: „Kraina złotych kłamstw“ to rewelacyjny kryminał. Ile tutaj jest dobra! Anna Górna z przytupem wkracza w ten nasz kryminalny półświatek“. W Big Book Cafe pisarz poprowadzi premierowe spotkanie z autorką.

Zapraszamy we wtorek 25 stycznia o godz. 19.00.
ANNA GÓRNA w rozmowie z WOJCIECHEM CHMIELARZEM

Partner wydarzenia: Wydawnictwo Czwarta Strona

W spotkaniu możecie wziąć udział na dwa sposoby.

Przyjść osobiście do Big Book Cafe przy ul. J. Dąbrowskiego 81. Wstęp jest wolny, bez rezerwacji, limit miejsc – 45 os. Obowiązuje dezynfekcja rąk i noszenie maseczki przez cały czas trwania spotkania.
Albo zapraszamy do oglądania transmisji on-line na żywo w naszym kanale Facebook. Po wydarzeniu zapis rozmowy pozostanie na Facebooku.

O książce „Kraina złotych kłamstw“:

W listopadzie 2004 roku w angielskim hrabstwie West Sussex znika Julie Pearson, młodziutka partnerka wschodzącej gwiazdy kina, Jacka Harforda. Przez piętnaście lat sprawa jej zaginięcia pozostaje niewyjaśniona.

Po skandalu Jack przeprowadza się do Zurychu, gdzie prowadzi spokojne, dostatnie życie z dala od blasku fleszy. Do czasu, gdy w grudniu 2018 roku jego kolejna partnerka znika bez śladu. Chcąc udowodnić swoją niewinność, Jack angażuje prywatnego detektywa, pochodzącego z Polski byłego policjanta, który pracuje jako szef ochrony w firmie ubezpieczeniowej...
„Kraina złotych kłamstw“ to nie tylko świetna kryminalna fabuła, to również opowieść o zgubnej sile uprzedzeń wobec ludzi, których opinia publiczna osądziła pochopnie, o pozornym raju i brzemieniu przeszłości.

O autorce:

Anna Górna – jako pisarka debiutuje kryminałem „Kraina złotych kłamstw“, który docenili m.in. uznani autorzy: Wojciech Chmielarz i Robert Małecki. Anna Górna (ur. 1988) pochodzi z Częstochowy. Z wykształcenia prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalizuje się w negocjacjach biznesowych w branży farmaceutycznej. Od 2014 roku mieszka i pracuje w Szwajcarii. Prywatnie jest miłośniczką muzyki rockowej, jogi i podróżowania szlakiem dobrego wina.

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.01.22, autor: blackrose)
Dział literatura
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Maciej Pieprzyca
10
Park Chan-wook
1
David Hatcher Childress
2
Terry Pratchett
3
James Marlon
4
Michael Katz Krefeld
5
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
6
Susan Elizabeth Phillips
7
Nadia Sawczenko
8
Nils Thorsen
9
Hanni Munzer
10
Maja Lunde
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia