9. Urodziny Krzywego Komina we Wrocławiu

W maju mija 9. rok odkąd CRZ Krzywy Komin działa na Nadodrzu łącząc design, edukację, kulturę i rzemiosło. Już 21 maja zapraszamy na wspólne świętowanie tego dnia w klimacie wiosennego relaksu i SAMYCH DOBRYCH WIADOMOŚCI.

Przygotowaliśmy dużo unikatowego dobra – kreatywne warsztaty, animacje, wystawę kolażu i poezji, ogrodnicze atrakcje i chill-out na tarasie. Chcemy odczarować rzeczywistość – podzielić się z wami tym, co najlepsze, magnetyzujące, pełne karmiących treści i pozytywnych wibracji. Każdy kto kocha sztukę, piękno i naturę znajdzie w programie coś dla siebie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Uwielbiamy przyjęcia na świeżym powietrzu! W dniu naszych urodzin otwieramy ogród warzywny na tarasie. Od samego południa będziemy szykować grządki, sadzić zioła i drzewka. Wspólnymi, sąsiedzkimi siłami stworzymy zielony zakątek w Krzywym Kominie.  Na spragnionych ogrodników będą czekać pyszne owocowe lemoniady z Food-trucków!

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Dla małych odkrywców szykujemy podwórkowe aktywności – zajęcia z animatorami, gry i zabawy, które wywołują uśmiech!

Mocne kolory, zawadiackie kształty, a do tego dużo dystansu i uśmiechu. Tęczowe kolaże to warsztaty pełne ekspresji i mocy, na których tym razem dorośli obudzą w sobie dziecięcą fantazję. Będziemy malować barwne, abstrakcyjne obrazki i  ubierać je w piękne słowa.

Razem z Secret Spot poznamy również turecką sztukę malowania na wodzie – EBRU. Za pomocą patyczków i pędzli będziemy rozprowadzać na wodzie farbę, a następnie przenosić powstały wzór na papier. Ebru to sztuka nieco magiczna, fascynująca i wyciszająca, dająca niesamowite efekty.

Finałowym punktem programu będzie uroczyste otwarcie wystawy „Same dobre wiadomości”. Wystawa prezentuje obrazy – „tęczówki” wrocławskiej artystki Agaty Łoś ubarwione poezją zaprzyjaźnionych twórców: Olgi Marii Szelc, Anny Gawłowskiej, Katarzyny Konarskiej, Anny Kozickiej  i  Andrzeja Sharana. To świat olśnień, drobinek radości i zachwytów. Wystarczy się na chwilę zatrzymać i  zanurzyć  w czystej alchemii barwnych plam. „Same dobre wiadomości” to niepowtarzalna okazja na naładowanie się endorfinami i dobrą energią!

PROGRAM:

12:00-14:00 – Ebru – sztuka malowania na wodzie

12:00 – 18:00 – Strefa Chill-out – muzyka, strefa smaków z food-trucków

12:00-18:00 – Atrakcje dla najmłodszych – plac zabaw, zajęcia z animatorami, gry i zabawy

12:00-19:00 – Zwiedzanie wystawy „Impresje przestrzenne”

12:30 – A to pestka! Otwieramy ogród warzywny

15:00-17:00 – Tęczowe kolaże

19:00 – „Same dobre wiadomości” – Wernisaż kolażu Agaty Łoś

Data: 21.05..2022

Godzina: 12:00 -20:00

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

Informacje i zapisy na warsztaty: www.krzywykomin.pl

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.05.22, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Ceti
2
Vedder Eddie
3
Eilish Billie
4
V/A
5
Czesław Śpiewa
6
Happysad
7
Norah Jones
8
Madelkeine Peyroux
9
10
Brodka
1
Ildiko Enyedi
2
Pedro Almodovar
3
Warwick Thornton
4
Paweł Pawlikowski
5
Harvey Fierstein
6
Emir Kusturica
7
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
8
Stefan Ruzowitzky
9
Jim Jarmusch
10
Wojciech Kasperski
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia