Spotkanie autorskie z Zygmuntem Miłoszewskim we Wrocławiu!

Serdecznie zapraszamy na premierowe spotkanie autorskie z Zygmuntem Miłoszewskim, autorem bestsellerowego cyklu „Hydropolis”

Już 8 listopada premierę będzie miał 2. Tom tej wyjątkowej serii pt. „Walcz”

Spotkanie autorskie odbędzie się w Hydropolis, ul. Na Grobli 17 o godzinie 18:30

Spotkanie we wrocławskim Hydropolis, będzie pierwszym spotkaniem publiczności z autorem, a rozmowę z Zygmuntem Miłoszewskim poprowadzi Jacek Antczak.

Wydarzenie otwarte, obowiązują zapisy: https://bit.ly/ZAPISY-HYDROPOLIS

O książce:

Emma, nastoletnia mieszkanka Czwartej Kolonii Hydropolis, ma jedno marzenie – pozostać niewidzialną dla wszystkich. Musi jednak wyjść z cienia, żeby skonfrontować się z rówieśnikami, rządzącymi kolonią Starszymi, okrutnym rytuałem Czterech Śmierci, a przede wszystkim – własnymi niepewnościami i słabościami.
Czy wystarczy jej sił, kiedy dojdzie do prawdziwej próby? Czy odważy się podjąć ryzyko, żeby ratować przyjaciół? I czy uda jej się – razem z bohaterami pierwszego tomu – odkryć mroczny sekret podwodnego świata?
Powróć do podwodnego świata Hydropolis, w którym nie istnieje słowo powierzchnia, każdy dzień jest walką o przetrwanie, a prawda leży w najgłębszych zakamarkach oceanu.

O autorze:

Zygmunt Miłoszewski - jeden z najbardziej lubianych pisarzy w Polsce i za granicą. Laureat wielu nagród literackich, tłumaczony na kilkanaście języków, ekranizowany. Międzynarodową sławę przyniosła mu trylogia kryminalna o prokuratorze Teodorze Szackim (Uwikłanie, Ziarno prawdy, Gniew).
Autor książek przygodowych Bezcenny i Kwestia ceny oraz powieści Jak zawsze – komedii romantycznej, dziejącej się w alternatywnej historii Polski. Hydropolis to prezent dla nastoletniego syna – pierwsza część ukazała się piętnaście lat po premierze Gór Żmijowych, fantastycznej baśni napisanej dla dorosłej dziś córki.

Książka Hydropolis. Uciekaj od razu stała się bestsellerem i była nominowana do wielu nagród. Żeglarz, mieszka w Warszawie lub na pełnomorskim jachcie.

Dodaj artykuł do:
(dodano 08.11.23, autor: blackrose)
Dział literatura
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Grzegorz Dębowski
2
Mstyslav Chernov
3
Christian Petzold
4
Kaouther Ben Hania
5
Emily Atef
6
Julien Hervé
7
Jan Jakub Kolski
8
Nanni Moretti
9
Hae-yeong Lee
10
Ken Loach
1
Katarzyna Baraniecka
2
Marta Górnicka
3
reż. Mariusz Treliński
4
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
5
Gabriela Zapolska
6
Opera Krakowska w Krakowie
7
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
8
Rodion Szczedrin
9
Michaił Bułhakow
10
Jarosław Murawski
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia