Helios: Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu

Helios zaprasza na najnowsze muzyczne widowisko mistrza walca. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” to koncert przygotowany specjalnie na wyjątkowy czas Świąt. Premiera już 8 grudnia we wszystkich kinach sieci!

Wszyscy sympatycy Maestro słyszeli o holenderskim mieście Maastricht, z którego pochodzi wszechstronny muzyk. To właśnie tam odbywa się wiele jego koncertów, w tym najnowszy, zatytułowany „Śnieżne Boże Narodzenie”. Lokalna sala koncertowa przemieni się z tej okazji w wyjątkową zimową krainę, w której wybrzmiewają najpiękniejsze kolędy i świąteczne przeboje. Skrzypek zapowiada repertuar pełen radości, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów, a na scenie niezmiennie będzie towarzyszyła mu Orkiestra Johanna Straussa.

André Rieu zwrócił się do swoich miłośników tymi słowami: Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Niech Święta będą dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!

Koncerty André Rieu to muzyczne spektakle, łączące w sobie klasyczne walce Johanna Straussa i inne gatunki muzyki poważnej ze standardami muzyki rozrywkowej. Maestro czaruje publiczność wariacjami na temat ponadczasowych przebojów, a także wirtuozersko miesza różnorodne style.

Helios zaprasza melomanów na świąteczny seans! Bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/andresbn, a także w kasach kin i aplikacji mobilnej. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując zakupu z wyprzedzeniem, można wybrać najlepsze miejsca, a także - zaoszczędzić.

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.12.23, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Dickinson
2
Baranovski
3
Mother Mother
4
Various Artists
5
Jennifer Lopez
6
Idles
7
Tomasz Makowiecki
8
John Surman
9
Arthur James
10
Paula Roma
1
Reem Kherici
2
Stéphan Castang
3
Ethan Coen
4
Han-min Kim
5
Martin Provost
6
Justine Triet
7
S.J. Clarkson
8
Reinaldo Marcus Green
9
Artur Żmijewski
10
Michael Mohan
1
Claire Castillon
2
Michael Sowa
3
Hector Kung
4
Claire Douglas
5
Anastazja Drabot
6
Małgorzata Niemtur
7
RuNyx
8
Weronika Wierzchowska
9
Aleksandra Muraszka
10
Marta Mrozińska
1
Katarzyna Minkowska
2
reż. Mariusz Treliński
3
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
4
Gabriela Zapolska
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Opera Krakowska w Krakowie
7
Rodion Szczedrin
8
Jarosław Murawski
9
Michaił Bułhakow
10
Dale Wasserman
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia