Młode talenty w Domu Kultury Zacisze

W Dom Kultury Zacisze w Warszawie odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy "Młode Talenty" 12 stycznia o godz. 16:00.

Uroczystość uświetnią prezentacje muzyczno-teatralne: fragment spektaklu „Bazyliszek” w wykonaniu dzieci i młodzieży z Teatru Pinokio, Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego, Zespołu Wokalnego „Abrakadabra” i „Małych Form Teatralnych” z Domu Kultury „Zacisze” oraz koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Dziecięcego Zespołu Muzycznego z Zespołu Szkół Podstawowych nr 113 w Warszawie.

NATALIA CHENG
„Mam na imię Natalia, mam 14 lat. Jestem uczennicą warszawskiego Gimnazjum nr 142. Pierwsze kredki dostałam na trzecie urodziny i od tamtej pory cały swój wolny czas poświęcam malowaniu. Kiedy mam pędzle w ręku, zapominam o wszystkich swoich problemach i czuję się szczęśliwa. W 2001 roku postanowiłam rozwijać swoją pasję i skorzystałam z wachlarzu zajęć artystycznych. Między innymi pracownia akwareli DK Zacisze. To sprawiło, że zaczęłam wiązać swoją przyszłość z malarstwem. Za kilkanaście lat planuję odnaleźć się w kreatywnej pracy, ponieważ nie mam zamiaru zostać sztywniakiem za biurkiem”.

KLARA KOTWICA

„Mam na imię Klara. Mam 10 lat, a maluję od czterech. Sprawia mi to dużą przyjemność. Zawsze lubiłam rysować. Chodzę do pracowni rysunku i malarstwa DK Zacisze, ponieważ chcę malować jeszcze lepiej. Najchętniej maluję zwierzęta, bo są bardzo ciekawe. Sama szkicuję i maluję, pomysły czerpię z natury. Uwielbiam rysować konie, ponieważ są piękne i moim zdaniem bardzo trudne”.

MARIUSZ OŁOWSKI

„Nazywam się Mariusz Ołowski. Jestem uczniem Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Maluję od zawsze, bo malarstwo jest moją pasją i sposobem na sprawdzenie moich możliwości artystycznych. Malarstwo to moje wyzwanie i wielka przyjemność.”

Dodaj artykuł do:
(dodano 06.01.13, autor: blackrose)
Tagi:
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia