Warsztaty animacji filmowej

Jak co roku, podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych, Studium Anima Art prowadzi trzydniowe warsztaty animacji filmowej.

W czasie warsztatów uczestnicy będą mogli zetknąć się z różnorodnymi formami animacji klasycznej (technika wycinanki, rysunkowa, sypanka). Warsztaty w założeniu wprowadzą uczestników nie posiadających doświadczenia w arkana animacji, uzmysłowią jej wielowarstwowy i złożony charakter oraz bardzo szerokie możliwości kreacyjne, a osobom nieco bardziej zaawansowanym plastycznie pozwolą na poszerzenie dotychczasowych doświadczeń o problem czasu (działanie plastyki w czasie), tak aby każdy uczestnik mógł samodzielnie stworzyć krótki film.
Ponadto, w tym roku gościem warsztatów będzie Marta Pajek, jedna z najwybitniejszych twórczyń ostatniej dekady, zdobywczyni wielu ogólnopolskich i międzynarodowych nagród. W czasie dwugodzinnego wykładu wprowadzi uczestników w tajniki produkcji swojego ostatniego filmu pt. Snępowina. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z autorką i poznać „od kuchni” warsztat filmowy. Efekt finalny warsztatów będzie zaprezentowany podczas uroczystości zamykającej festiwal OFAFA.

Termin:
14 - 16 marzec godz. 10 - 17

Miejsce:
Policealne Studium Plastyczne Anima Art.
Ul. Zamoyskiego 29, Kraków

Zapisy:
Ilość miejsc ograniczona. Chęć uczestnictwa należy zgłosić w terminie do 13 marca na adres:
festiwal@ofafa.pl lub telefonicznie 601 86 48 43.

Dodaj artykuł do:
(dodano 28.02.13, autor: wanilia)
Dział film
Tagi: Warsztaty animacji filmowej, animacja
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Blumberg
2
The Storyteller
3
Wojtek Mazolewski Quintet
4
Ólafur Arnalds
5
Steve Hackett
6
Pink Floyd
7
Paul Weller
8
Józef Skrzek
9
The Teskey Brothers
10
CALUM HOOD
1
Jan Hřebejk
2
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
3
Mike Flanagan
4
Paolo Cognetti
5
Paolo Genovese
6
Rebecca Lenkiewicz
7
Samuel Van Grinsven
8
Ido Fluk
9
David Marqués
10
Juliusz Machulski
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia