"Droga do samozależności" Jorge Bucay

19 marca pojawi się w księgarniach "Droga do samozależności" Jorge Bucay.

Ta książka nie jest poradnikiem. Bucay wciąga czytelnika w rozmowę.
Ta książka to jednocześnie monolog, wykład, prowokacja i dialog, napisana prostym językiem, opatrzona jak zwykle u Bucaya przypowieściami i historiami. Mówi o tym, co możemy zrobić dla siebie, żeby nasze relacje były pełniejsze i dawały satysfakcję, żebyśmy sami mogli pełniej żyć. Nie zastąpi psychoterapii, ale pozwoli czytelnikowi wejść na drogę zrozumienia samego siebie.
Ewa Canert-Łąka, psychoterapeutka

Zależysz tylko od siebie:
Zależysz od dorosłego, który jest w Tobie i który musi zająć się dzieckiem, którym nadal jesteś.
Droga do samozależności to droga do przejęcia kontroli nad samym sobą.
Książki z serii Drogowskazy mają służyć tym, którzy gubią się gdzieś po drodze, albo tym, którzy wybierają drogę na skróty.

Cztery składające się na cykl książki to drogowskazy, które od zrozumienia pojęcia samozależności prowadzą przez spotkanie z drugim człowiekiem, pomagają zaakceptować ból w drodze przez łzy, a wszystko po to, żeby w końcu wskazać najbardziej upragnioną drogę, drogę szczęścia.

Jorge Bucay wyjaśnia zgodnie z teorią Gestalt procesy rządzące naszą psychiką, uzupełniając te wyjaśnienia wiedzą z innych dziedzin.

Dodaj artykuł do:
(dodano 04.03.13, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Droga do samozależności, Jorge Bucay
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Katatonia
2
Neil Young & The Chrome Hearts
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Skunk Anansie
6
Eluveitie
7
Arkadiusz Jakubik
8
sanah
9
Damiano David
10
W.E.N.A.
1
Celine Song
2
Margien Rogaar
3
Lionel Baier
4
Dean DeBlois
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Len Wiseman
7
Frydrych-Zdanowska
8
Wes Anderson
9
Tim Moriarty
10
David Marqués
1
Paweł Miśkiewicz
2
Ewa Platt
3
Ilaria Lanzino
4
Sebastian Fabijański
5
Anna Kękuś
6
Łukasz Czuj
7
reż. Mariusz Treliński
8
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
9
Gabriela Zapolska
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia