„Pantera” Nelson DeMille

Od 17 kwietnia możecie nabyć w księgarniach kryminalną propozycję "Pantera".

Budzi się, kiedy noc pachnie krwią…

Rok 2004. Detektyw John Corey i jego żona Kate, agentka FBI - przyłączają się do specjalnej grupy federalnej przerzuconej na teren Jemenu. Oficjalnie mają oni wyjaśnić wątki prowadzonego od ponad trzech lat dochodzenia w sprawie tragedii amerykańskiego okrętu wojenny Cole, który został zniszczony w wyniku samobójczego ataku bombowego przeprowadzonego przez zamachowców z Al.-Kaidy.

Nieoficjalnym celem misji jest jednak zlikwidowanie człowieka, który był mózgiem całej akcji, znanego jako Pantera.

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.04.13, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: „Pantera” Nelson DeMille
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Daniel Blumberg
2
The Storyteller
3
Wojtek Mazolewski Quintet
4
Ólafur Arnalds
5
Steve Hackett
6
Pink Floyd
7
Paul Weller
8
Józef Skrzek
9
The Teskey Brothers
10
CALUM HOOD
1
Samuel Van Grinsven
2
Mike Flanagan
3
Danny Boyle
4
Paolo Genovese
5
Paolo Cognetti
6
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
7
Jan Hřebejk
8
Rebecca Lenkiewicz
9
Ido Fluk
10
David Marqués
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia