Zapowiedź Jarocina 2011

Tegoroczny Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach od 15 do 17 lipca. Już wkrótce poznamy pierwszych wykonawców, którzy wystąpią w lipcu w Jarocinie. Pod koniec marca rozpocznie się sprzedaż biletów oraz karnetów na to wydarzenie, a w kwietniu wystartuje konkurs młodych zespołów.

Rok temu Jarocin Festiwal obchodził swoje trzydziestolecie. Jubileuszowa edycja okazała się niezwykłym sukcesem tak artystycznym, jak i frekwencyjnym. Karnety oraz bilety na Festiwal wyprzedane zostały z tygodniowym wyprzedzeniem. Znakomite występy dla jarocińskiej publiki dały takie formacje jak odrodzona tylko na jeden koncert Pidżama Porno, kierowana przez Beth Ditto grupa Gossip, TSA, Dezerter, Biffy Clyro, Coma, Ska-P czy Gallows.

ip/ GA

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.03.2011, autor: redakcja)
Dział muzyka
Tagi: jarocin, alternatywa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arlo Parks
2
Bryan Ferry
3
Bring Me The Horizon
4
Black Label Society
5
Crown Lands
6
At the Gates
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Megadeth
1
Sarah Miro Fischer
2
Rafał Reyman Głombiowski
3
Sang-il Lee
4
Giorgos Georgopoulos
5
Kleber Mendonça Filho
6
David Borenstein, Pavel Talankin
7
Maggie Gyllenhaal
8
Kirill Sokolov
9
Jan Komasa
10
Joachim Trier
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia